bolenie noh pri tehotenstve?

Príspevok v téme: bolenie noh pri tehotenstve?
sedembodka1987

ahojte, chcem sa spytat vsetkych skusenejsich, mozem mu boliet nohy z toho, ze som mozno tehotna? mam aj ine priznaky, to tento sa mi nezda. mam nabeh na krcove zily, v rodine ich mame, som sice drobna a chuda, no mam s tymi krcovymi zilami nejaku skusenost, no teraz ma bolia uz asi tyzden, mam ich tazke, malatne a popri tom aj ine priznaky, je mi zle, na vracanie a pod.

sedembodka1987

mne neopuchaju, len o tyzden mam dostat menzes, lenze uz tyzden mi je aj zle, toci sa mi hlava, boli brucho ale tiez ako pred menzesom, na vracanie mi je, unava, som taka nemotorna skor a dnes ma tie nohy bolia, tak neviem

miska31

jaj ty ešte nevieš či si tehotna?tak z toho ta nemožu boliet,sak tak neskor.
Ked som otehotnela stalsami na nohu uraz ale taky maly nepripisovala som mu žiadny vyznam lebo ma to rychlo prestalo boliet a zabudla som nan,no ale ako mi bruško rastlo tak ma aj čim viac bolela ta noha ale ma nenapadlo že to z toho urazu myslela som že z tehotenstva.No a bola som na začiatku 8mesiaca ked mi po dlhšom chodeni a statia ne jednom mieste večer opuchol členok až po prsty na nohach a nevedela som z čoho,davala som si obklady nič nepomahalo.No v sobotu som už nemohla dostupit na tu nohu a večer som šla na pohotovosr poslali ma na sono nohy obličiek a ked som došla spet a lekar pozrel vysledky tam mi vynadal že kde som doteraz bola skoro ma zjedol že ja tam mam zrazeninu krvi ktora mi upchala cievy a z toho som dostala zappal vnutornych žil a tak som šla ležat na gynekologiu a bola som tam skoro tri mesiace domov som šla už z dcerou a to ked sa narodila koli mne sme tam boli ešte dva tyždne po porode.Tak davaj si na to velky pozor ale velky