pauza=rozchod??=(

Príspevok v téme: pauza=rozchod??=(
simik124

no mam taku dilemu=(....moj priatel mi dneska napisal o tom ze uz to medzi nami nie je take ake byvalo ze si mysli ze by sme si mali dat na chvilu pauzu aby si ujasnil co chce ale ze ma ma stale rad a preto mi to nedokaze povedat do oci...vsimla som si ze v poslednom case je trocha divny no ked som sa ho na to pytala povedal ze je vsetko ok....napisal ze v tom nikto iny nie je ze toto by mi nedokazal spravit ale ze portebuje popremyslat ako je to medzi nami ze vraj ked je so mnou tak mu je super ale ked neni so mnou tak je to inak...sme spolu skoro rok...a ma sa rozhodnut do pondelka...tvrdila som mu ze nechcem aby bol so mnou zo sucitu hoc ho velmi lubim...velmi ma tym sklamal ale lubim ho=(...a co aj ked budeme spolu uz tu bude na figu..je to tazke strasne...a pritom sa musim tvarit silno doma....asi som sa chcela len vypisat....ma niekto z vas skusenosti ze aj napriek pauze ste sa dali spat dokopy a bolo to ok...alebo uz rozchod?

simik124

vdaka moniqa...to dufam aj ja...ale nebude to ani potom lahke...vravim si ze ved si budem potom uzivat zivota chodit na diskoteky ktore on neznasal...ale uz mi to je jedno nic ma nebavi....prve dni budu najhorise kopa otazok...aj od okolia takisto

simik124

no vtedy s nou nebol v kontakte.....jooj je mi z toho hrozne....doteraz bolo vsetko super a zrazu tak...aspon on sa predomnou tvaril ze je vsetko super

simik124

jj 16 a proste viem ze na nu mysli to som sa nahodou dozvedela ale tvrdil ze v tom nikto iny nie je ...no mam pocit ze je to ona intuicia alebo co=(.....ona je velmi pekna ale tiez ma priatela ...proste neviem kvoli comu sa oni rozisli ale bolo to uz davno....je mi z toho na pi... ked si predstavim ze pre nejake decko v podstate...bez urazky pre ostatnych

simik124

viem nadenka ze to urcite ani pre nho neni lahke....ale chapes cely tyzden sme boli spolu zaspavali sme pri sebe a vsetko....tak sa mi zdalo ze uz je vsetko v poriadku a odrazu na mna vyrukuje s tym ze nevie ci ma lubi....uz len ta pochybnost znaci ze nie.....myslim si ze bude potom lutovat a ked zisti ze ziadny vztah nie je taky ako na zaciatku tak neviem co spravi...a dokonca ta jeho byvala ma 16 rokov s kt si myslim ze chce nieco riesti

nadenka

Myslim si, ze ina baba v tom byt nemusi, ale to ze sa chce rozist tomu verim. Hovorim z vlastnej skusenosti, tiez som vztah riesila pauzou, no v skutocnosti to bolo len odkladanie rozchodu, lebo povedat niekomu, kto lubi, ze je koniec je tazke.