Studium cudzich jazykov,kde,ako?;(

beatrice1

Ide o to,ze som v Anglicku a chcem studovat spanielsky a taliansky a anglicky si len podotahovat a necitim sa na to studovat jeden cudzi jazyk v druhom ;) idem mrknut na tu Bansku Bystricu dufam ze nieco najdem

moniqa87

ja teda neviem ci sa to dialkovo da... nejak som si to nezistovala, ale pride mi na hlavu postavene studovat jazyky dialkovo... takze keby som mala ja rozhodovat o tom, ci sa mozu jazyky studovat dialkovo tak to tiez zakazem, ale ako je to v skutocnosti to neviem, dodam len tolko, ze rozhodne neodporucam

cat

fakt sa to da studovat dialkovo...?pretoze ja som sa presne na ten odbor pytala, tlmocnictvo..a poslali ma do kelu..konkretne v bystrici..no bolo to sice uz davnejsie..ale neviem, ci sa to zmenilo

moniqa87

hmmm... ale studovat jazyky dialkovo???
ked si v zahranici, tak sa popozeraj po skolach co su tam, mozno by si mohla aj denne, co je na studium jazykov urcite lepsie ako externe

mirka222

áno dajú sa študovať jazyky, je to odbor prekladateľstvo a tlmočníctvo. Je to v Prešove a Banskej Bystrici, dajú sa zvoliť rôzne kombinácie 2 jazykov.

cat

s najvacsou pravdepodobnostou... jazyky dialkovo a na vyske...to asi nepojde..nanajvys nejaky odborny kurz. kde v zahranici si?tam sa predsa najlepsie ucia jazyky. ja som tiez povodne isla do talianska na uni..po 2rokoch uz uni nebolo treba a usetrila som mraky penazi... :)