dostala som to, ale chcem to mat co najktatsie...

bodka.

čítala som v googli, ten alchomilkový čaj je na podporu materstva. vraj z toho žena skôr otehotnie. a zaujal ma ascorutin. ale sa mi zdá veľa užívať dve tablety tri krát denne

muschka105

menzes je taky aký je tvoj cyklus, takze ak mas neviem aky silny nicim sa to neda zastavit aby oslabol.. volakedy som mavala aj 8-9 dní ked beriem hak 4-5 dní.. a pravidelný..

ascorutin

mimoch. bodka, myslim ze vypadavaniu vlasou sa bat nemusis, vacsina HAK ma prave opacny vplyv. pomaha na rast, na plet a nechty, atd. zalezi ako ktorej zene ktore sedia. niektore vplavaju sice na psychiku, ja som jedny uzivala z ktorych som bola nervozna a agresivna,a el hned som si ich dala vymenit a uz v pohode. len sa porad s lekarom ktore pisu ake vplavy zhruba, a ono to bude OK:) ja som tiez kedysi musela vymienat nohavicky stale, na noc tie velke pleienky latkove co sa kedysi davali babatkam, atd. hroza dufam ze to už nikdy nepride. pa

ascorutin

ahoj. ja som raz mala menzes uz takmer mesiac, vkuse, to som mala nejaky problem. a kedze mam paniku z gynekologov, dala som si poradiť užívanie ASCORUTINU, to je proti krvacaniu aj. vtedy pomohlo, tak to teraz uzivam pravidelne pocas kazdych kramov na skratenie,a niekedy ked uzivam pravidelne, skrati sa mi aj o 2 dni. naposledy som uzivala az od tretieho dna, a nezabralo ako som chcela, ale aspon som mala slabsie. tak skus. dufam ze teda neradim nic skodlive,ale myslim ze nie. skus si to overit u lekara, treba si zistit prípadné negativne ucinky, a ci je vhodne jest pravidelne.mne zatial neubližili vobec nijak. inak dakujem tiez za radu tu niekto napisal ze alchemilkovy caj, skusim:) dakujem

bodka.

nemám žiadne problémy. a HAK neberiem.
Ja som mala vždy veľa ale už mi to lezie na nervy.Niekedy musím nosiť náhradné nohavičky do práce. No hrôza.Hak by som si aj dala predpísať, len nežiadúce účinky ma odrádzajú. Pribratie sa nebojím, lebo som štíhla, len padania vlasov ....

me for me

alchemilkovy caj mi vie kramy aj uplne zastavit,no musis ho pit 3-krat denne.kup si ho v lekarni-sypany,ten je kvalitnejsi.