pripravok na rast prs??? existuje???

lesslie

baby, ale ved a amerike fici podprda s umelo vytvorenymi bradavkami, tak co vam na tom vadi, ze ich vidno? :DDD a Victoria Backham ju nosi :DD

ivka.

kvixina , hej bradavky sú vonku. veď to vadí aj mne ale inač su fajne vyzdvihnuté. mala som pulovrík s výstrihom a prsia super.

kvixina

ludia a jak to s tou podprdou skusate???? ja to enchapem ako ju mam ohnut vsak budem mat bradavky vonka ci nie?? a nebudu ma boliet prsia potom???

danni

Ja som skusila aj krem aj "zaručene učinné" tabletky.Dala som za ne 20 000 Sk!!! a nič.Trochu mi to spevnilo prsia ale iba kým som to brala.Pol roka denno-denne som to jedla,jak blbá..Takže už neverím nikomu a ničomu.Nechcem ani vediet,kolko žien takto okradli!Jediná možnosť je plastika.Teraz to už viem.

ivka.

tak zbehla som vyskúšať to s tou podprdou a funguje to. Len mi bude vidieť bradavky a prsia boli dosť deformované. ale inak je to fajn!

,

delfínks, vyskúšala som a je to SUPEEEER!!! A ja som si vždy vypchávala a nepomáhalo to, lebo boli síce väčšie ale neboli plné a nebola čiara. A dnes: zázrak. Asi si myslelei, že som bola na plastike. Len keď som dala podprdu dole, mala som prsia doeť otlačené. tak dúfam, že to nič nespôsobí. Tak ale ĎAKUJEEEM!!!!!!