Čierne vlasy

Príspevok v téme: Čierne vlasy
laurikaa

Túžim lesklých čiernych vlasoch,ale trvacnu farbu ešte použiť nechcem, mate skusenosti so šampónom aleboinýcm prostriedkom ktorýmzískam peknú farbu? Tie šampóniky na 8 umytími nechytajú, Pelette shampoo čierny sa zase ževraj zle vymýva.Tak rozmýšlam nas Loreal Casting creme gloss, neviem sa však rozhodnúť či ebenová čierna alebo moodročierna. Zvláštne že tá ebenová vyzerá na krabičke ako hnedá.. Máte skúsenosti s touto farbou/prelivom?

iwus93

lesknú sa mi ale tak po čase prestanú..síce nie celkom ale už sa menej lesknú..musím si nafarbiť odrastky a sem tam celú hlavu aby sa leskli viac

iwus93

ja používam čiernu farbu na vlasy LONDU a vydrží mi 2 mesiace úplne čierna...stačí dofarbovať len korienky..určite by vydržala aj dlhšie len mne potom vydno odrastky lebo ja mám svetlejšie vlasy

Marllenka

cierna uplne cisto cierna:-))ale ked sa mi vymyje tak po troch tyzdnoch je to taka cierno tmavo hneda:-Dtaky odlesk trosku do hneda ale inc cista sierna:-))

Laurikaa

Marlienka a je to vyslovene aká čierna alebo tak skor do hneda?Ja hladám hnedočierny šampón, a wiem že tento catsing je preliv,mne konkretne modročierna vydržala 3 umytia:D Možno aj teraz rychlo zíde ale chcem to vyskušať..

Marllenka

no ano presne tu mam.tak mne vydrzi tak 3-4tyzdne v pohode skoro bez zmeny:-))ako nie je taka ako nie je taka vyrazna ako tesne pofarbeni ale tie 3-4tyzdne super.a nemam pocit zeby sa mi skor vymyvala ako normalne farby.prave naopak ovela viac sa leskne ako ine farby a to si vlasy umyvam kazdy druhy den

majočkaaa

marlenka mas tu ebenovu ciernu bez amoniaka? mam ju aj ja teraz idem si ju zajtra davat, vymyva sa rychlo? lebo predtym som mala tiez tu bez amoniaka a asi po takych 4 umyti sa mi uz taka hnusna farba z nej robila

Marllenka

ahooj ja uz dva krat po sebe som si dala ebenovo ciernu:-))a je super leskne sa najviac zo vsetkych ciernych a nenici tak vlasy.pred tym som pouzivala tmavo hnedu tiez od lorealu ale tato je lepsia odporucam,-)