boli ma zub

Príspevok v téme: boli ma zub
nevladna

tato tema je pre tych, ktori uz maju plne zuby zubarov, ktori sa snazia zachranit bez tak beznadejny zub. Moj pribe. Uz pre asi 4 mesiacmi ma strasne rozbolel zub, zubarka sikovna mi ho zaplombovala, no on ma rozbolel este viacej, tak som sla na pohotovost tam mi ho rozvrtali a nechali tak aby som si po urcitom case sla ho naspät zaplombovat. no tak som na rady zubarov prisla teraz v piatok ku svojej zubarke si ho dat do poriadku opät mi ho zaplombovala a zase pytala 18 eur za plombu, no tak som to preglgla nech ma, no od vtedy ma zase neuveritelne boli ten moj nestastnik, uz som taka nastvata, lebo zase ked pridem na pohotovost mi ho len rozvrta a nebude chciet vytrhnut a takto sa to bude vliect neviem do kedy, len aby zubary mali svoje peniaze. Prepacte za temu len sa musim vyvraviet lebo som uz z toho na nervy, preco mi ho jednoducho hned nevytrhnu ba mi ho stale liecia a liecia a tahaju zo mna peniaze??,uz som z toho zufala uz tu bolest nevydrzim

nevladna

no a mna moc tiez pri vrtani nebolia, a tento bolavi, co ma boji neuveritelne tak pri vrtani ma absolutne nic neboli, fakt je to neuveritelne ale pri vrtani neboli a ked sa zaplombuje tak je ako utrhnuty z retaze :-))))

dd

ani mna zatial zuby nejak nebolievaju..len pri vrtani mi zubarka robila 2-3zuby take, co boleli teda poriadne.a co mam tu novu zubarku, co uz je cca 4roky, tak mi ziadna plomba nevypadla..tuk tuk tuk nastastie teda..

nevladna

no veru si idem hladat noveho, lebo ona mi ho sama pokazila kedysi asi pred rokom mi vypadla plomba z neho tak som si ho sla spravit a odkedy mi ho spravila, mi reagoval na teple, studene a obcas aj bolel ale len vynimocne no ale pred tymi 4 mesiacmi ma neuveritelne zacal boliet som nespala 2 dni koli nemu...no ja len dufam, ze mi daco snim uz konecne porobia lebo mna nikdy v zivote neboleli zuby toto je prvy zub, ktory mi robi starosti

dd

inak aj ja som mala takeho zubara ked som bola mala..taky starsi pan, vzdy mi hovoril, ze ake krasne zuby mam, zdrave, vrtal mi len vynimocne..potom mi dal kartu(ked som odchadzala zo skoly, mala som ho ako skolskeho zubara), ze ma vela pacientov a mam si hladat ineho..2roky som nikde nebola a po tych 2rokoch ked som sa prihlasila novej zubarke, tak ta tiez len krutila hlavou..mi vtedy robila 7zubov, z toho 4alebo 5 mi prerabala po starom zubarovi..tu co mam teraz, tak to je taka mlada.veru na tom trvaj, aby ho vytrhli, alebo uz nieco s nim konecne spravili, ked mas take neznesitelne bolesti.

nevladna

no ja to ma posledny zub v pravo dolny rad takze ked si ho dam vytrhnut ani to nebude vydiet, takze zajtra idem nabehnut na pohotovost a ti uvidia co s nimi porobim a ja mam fest blbu zubarku, ked som bola prvy krat na pohotovosti tak ten zubar, ktory mal sluzbu len krutil hlavou, ze co mi to ta moja zubarka porobila, ze taku banalnu a fatalnu chybu a ze som len koli tomu ja trpela, takze dufam, ze tyam aj zajtra bude a nech mi ho vytrhnu lebo vazne uz na to nemam nervy

dd

a ktory to mas zub?ja by som si asi tu 5-ku nedala tak lahko vytrhnut..kedze to je celkom vpredu..ale ak to mas nejaky vzadu, tak poziadaj svoju zubarku, ze ho chces von..a ak nevytrhne, asi by som sa skusila poobzriet po nejakom inom zubarovi, ktory mi vyhovie/pomoze..

nevladna

no to mam aj ja, ale ja ho uz mam druhy krat plombovany a uz to nevydrzim strasne ma to boli a ako vravis aj mi v nom pulzuje a zase ked pridem tak mi ho len nechaju tak a budu zo mna zmykat peniaze...

dd

mne zubarka pred mesiacom robila jeden zub, pravu dolnu 5.ked mi ho vrtala, hovorila, ze kaz mam skoro az pri nerve..vyvrtala mi ho, bolelo to dost..zaplombovala mi ho, zobrala 13,5eur ale povedala mi, ze moze byt nejaky den este citlivy(aj bol), ale ze ak by ma bolel dlhsie, alebo mi tak pulzoval, tak ze mam prist, ze mi ho bude musiet opat vyvrtat a ze mi tam da nejaku vlozku na umrtvenie zubu a zaplombovat..nastastie ma ale neboli, ani nepulzoval..tiez nemam rada zubarov a mam nervy pred kazdou navstevou zubnej ambulancie..