Delena strava

daduss

no hladam, hladam nejakú tému o chudnutí a tak ... a zrazu som vas tu nasla. Pekne dlho sme sa neozvali.
Katka, gratulujem, velmi sa tesim s tebou, lebo aj ja mam MGR. statnice za sebou.
Na dovolenku sa sice chystame az koncom júna a zaciatkom jula ale uz teraz sa fest tesim. potrebujem oddychnut.

katka26

Ahojte baby....... Dadus, Majka, Slnko...

ako sa mate? ste tu? chodite sem este?

Ja som uspesne zostátnicovala, o týžden aj nieco idem na dovolenku a chystam sa nieco so sebou robit...ako ste na tom Vy???????

Helus

Ahojte aj ja chcem zacat s delennou stravou,len nemam ziadne recepty,ani delennie,mozte mi nejake poslat na adresu ak mate popoluska340@azet.sk vopred vam dakujem.

anickapil

Ahojte prosim vas posle mi niekto bobry rozpis delenej stravy, velmi pekne dakuje ,uz som ju raz drzala a bola dobra len som ju stratila este raz dakujem.

daduss

ani nikto necvičí jogu

a po druhé... cvičenie jogy ... to nie je len tak sa rozhodnúť že idem cvičiť jogu. Je to dlhý proces učenia sa dychových cvičení ... bez toho aby ta niekto skúsený do toho zaškolil to nemá zmysel

daduss

janka, pekne ze si sa ozvala. ja som rada ze som sa dokopala do toho cvicenia, lebo ta postava uplne inac vyzera a pekne sa spevnuje a tvaruje. dokonca si myslim, ze tie tri kila by na mne mozno ani nebolo vidno, keby som necvicila. ale takto isli pekne dole boky, zadok len pás ide najmenej, ale to nevadi, ten este odolava, ale raz povoli :-)

janka.

ahoj daduss, si fakt sikulka, ja som na sviatky sice nepribrala, ale po nich si uz akosi neviem najst cas na cvicenie. Mam toho kopec v praci a potom aj doma. Vecer chodim neskoro spavat a potom to aj tak vyzera..Posledne týzdne som sa ale uz zase polepsila, nechodim sice do fitka, kde som bola viac motivovana, ale aspon hodku denne doma zvladnem a tesim sa aspon z toho....
A 3 kilecka su fakt skvele, super si to dokazala. Ja by som si mozno este raz dala tu 90-dnovku, lebo som mala dlhu pauzu, ale dost som zredukovala porcie, tak sa obavam, ci by som to zvladla...:)

daduss

na udržanie váhy je delená výborná, ale ked potrebujem schudnúť, naozaj si z nej musím vyberať len také veci, ktoré su chudnutiu prospešnejšie. od začiatku januára mám dole 3 kilečká, teraz sa to trošku zastavilo, ale nevadí... je to v pohode. čakala som to. tak babenky nebojte sa smelo do toho.