Delena strava

katka26

Raz som mala snahu o aerobic ...este davno, velmi davno, no viac mi tam bolo smiesno s kamoskou ako sme cvicili ...to tak nejde ...ja keby som mala komlica, ja by som po veceroch chodila do fitka, ale takto sama, potrebujem niekoho kto by ma tahal!!!!!! Dadus daleko byvas? xixixi alebo beh .... to je tiez dobre si myslim..

katka26

mna by zaujimalo kolko kalorii by mala mat maximalne taka vecera - aby to telo v pohodicke spalilo - lebo napriklad aj s tym cvicenim, malo by byt uz ked tak take ze clovek sa vypoti poriadne pri tom a nie take jak ja planujem uz neviem od kedy - brusaky, pri ktorých sa ledva zapotim, tak neschudnem, tak mozno spevnim, ale ja potrebujem chudnut a nie spevnovat momentalne, lebo ked spevnim to brucho tak budem vyzerat ako v tehu, ked mi tvrdlo brucho :-(

katka26

podla mna velmi nie ...niekto hovori ze v ziadnom pripade nema byt poslednej edlo o 17-18.tej ked ides spat cca o 22,00-24,00 hod.... ze take 3 hod. pred spanim by clovek mal este nieco zjest ...samozrejme nieco lahke ...

Jest ci nejest ..telo vecer uz nevyvíja žiadnu aktivitu da sa povedat tak nema ako spalit kalorie, ale ak vcerias nieco co je chudobne na kalorie si mylsim ze mozes jest aj o osmej...ale rozvazne ... tazuko povedat dalo by sa o tom polemizovat a polemizovat

slnko331

pocas 90 dnovej som po piatej nic nejedla a schudla som za mesiac 5 kg, tazko povedat, ci ma na tom zasluhu aj to nejedenie po piatej

slnko331

a dnes som mala na obed leco, ale s prehreskom su tam vajicka aj klobasa, ta by sice bola neutralna, ale len surova, ale som to jedla bez chleba, tak asi tak sa mi dari, ale jem vela mrkvy surovej

katka26

:-) :-) :-) Daduss.... no ani ja to nepochopim, kolkí vrvia staci nejest tak ako pises po 17tej prip. 18tej. a uvidis vysledky ...no hej, ale nie na vahe! neviem, skutocne neviem ....

slnko331

ja vas namotivujem "spravnym" smerom, rano sme boli s dcerkou trhat bazu a ideme robit sirup a med a to je ako stvorene do sacharidovych dni, vlastne ja mam stale len sacharidove, nepriberam a mozno som za posledny mesiac 1 kg schudla.

katka26

no nakoniec som si dala na obed - dnes som nevarila, manzel vcera kupil, ze on si da, tak som nevedela ci si dat alebo nie, dlho som take nic nejedla,preto som sa pytala, teraz som obedovala, dala som si 3 platky, zbytok balkanskeho syra, paradajka a redkovka ....studeny obed a nakoniec bez chleba! aspon to. Myslela som ze si dam vecer na chlebik, ale nakoniec som sa toho zbavila na obed :-) poslednu dobu maloco si vaerim to tiez nie je dobre podla mna vcera studeny obed, dnes tiez ..