Delena strava

stark

Delená strava je dobrá, keď si naservíruješ mäso v kuchyni a prílohu v obývačke. Aspoň sa nabeháš. Jedz normálne, ale s rozumom.

karioll

je to najvacsia blbost,koledujete si o vazne zdravotne problemy
ked chcete s niecim experimentovat,nevyberajte si na to vlastne telo
alebo si robte co chcete a po 40 uvidite

slnko331

katka, maria,
no ja sa nemusim pridavat, ja sa stale snazim stravovat podla delenej, nie je to sice na sto percent, ale vyhovuje mi to, takze som tu s vami, sice som pisala, ze sa nepridam, ale to som myslela, len to, ze uz mi staci chudnut, ale predsa si to chcem udrzat. Tak sa drzte dievcata.

katka26

ja cakam ze niekto z Vas zacne a sa pridam :-) zajtra rano sa odvazim a som velmi zvedava :-) trosku sa dostat do formy ... nieco vybehlo hore uecite no nic rapidne to neni .... ale aj tak ... moje ciele su daleko predomnou :-) zajtra sa ozvem s vahou , som sama velmi zvedava ..

maria21

Ahoj Katka, ako sa ti darí? Aj ja si hovorím od prvého začnem a nejak som sa ku tomu nedostala. Ale čo ma teší že som nič nepribrala. Neviem od kedy ale určite sa pridám. Ešte teraz máme oslavy, tak asi len od 15-tého.

katka26

Ahojte dievky no co september sa zacal chichichi ako ste na tom? ja chcem zacat cim skor :-) mam co zhadzovat .... este sa nevazim, az ked zacnem :-) idete niekto do toho? ci skusate ine?

slnko331

ahojte, zdravim,
tak mne sa podarilo dat dolu 2 kila, ale jem hlavne zeleninu zo zahrady a skoro vobec nejem maso, takze od septembra sa nepridam, este sice 1-2 kg by mohli zist, ale staci mi aj toto, drzim vam palce, nech sa vam to podari.

daduss

ahojte dievčence...
nie nedovolenkujem, už som doma, vlastne v práci, ale nejak nemám čas chodiť na net...
ale som podobne na tom ako vy. nedelím, nedržím diétu, normálne jem, a ešte sa mi k tomu všetkému pokazila váha. dúfam, že nie preto že som bola na ňu priťažká ... chichichi

maria21

Ahoj Katka, Aj som na tej istej váhe jem normálne len po menej a snažím sa zdravšie.
a od septembra začnem aj ja. Chcela som už teraz od prvého ale sa mi nechce cvičiť v týchto horúčavách. Tak som to presunula o mesiac . Dúfam že to nebudem presúvať aj neskôr. A Daduss asi ešte dovolenkuje , keď sa neozvala.