Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Popálenina

maja majova

krem na popaleniny - silkyderm, teda je to krem na vsetky typy jaziev. je na baze silikonu a je na predpis, nic nedoplacas.. odporucam

RNG

Na hojenie ran je dobra zmes praskoveho cukru a kokosoveho oleja, s par kvapkami GSE, ako antimikrobialneho prostriedku. Cukor aj kokosovy olej prestupuju cez kozu a vyzivuju/regeneruju tu oblast, kde je poskodena krvna cirkulacia a teda nie je vyzivovana poriadne.

rybicka

Z mojich skusenosti uplne najlepsi na popaleniny je etericky olej Helichrysum. Ked sa aplikuje na cesrve popaleniny, bolest prejde do niekolkych minut a pluzgier sa ani nevytvori. Odporuca sa aj na jazvy po starsich popaleninach. Kvalita oleja je rozhodujuca (musi byt terapeutickeho gradu a z Helichrysum Italicum).
Podobne ucinky na popaleniny ma aj etericky olej zo semena karotky (carrot seed oil- opat musi byt terapeutickej kvality)

RNG

Aj na popaleniny plati to, co na mnohe ine problemy, rychla prevencia a opatrenia su hodne mnohonasobne viac, nez oneskorene.
Ja sa v robote casto popalim(tepelne spracovanie kovov) preto mam vzdy vedla peci vedro s vodou, a ked sa nahodou dotknem zeraveho kovu, v sekunde mam ruku vo vode a velmi vigorozne s nou macham, aby som co najviac tepla co najrychlejsie odtial odstranil a potom je prienik do hlbky minimalny a casto poskodenie uplne minimalne. Uz sa mi stalo, ze som mal spalenu kozu a pri tom sa mi ani len nevytvoril pluzgier. Ako som ale povedal je velky rozdiel ci je to schladene za 2 sekundy , co za 5 sekund alebo za minutu. O dlhsom case ani nevravim, to uz teplo preniklo hlbolo a poskodenie je znacne a hlboke.

modracik

danula 121:odkial si? Treba striekat niekolkokrat ALOE FIRSTom.Kamaratka si vyliala vriacu vodu na celu nohu,a vdaka pripravku nebola ani u lekara.Ma to krasne zahojene.Ak chces, zavolaj mi 0905944393,aby som TI vedela urychlene pomoct,lebo kym pridem zasa na meil....

danula121

ludia mam problem dneska...som v uk je sobota a ja som si na ruku vyliala zeravu vazne zeravu polievku obarila som si cast medzi ukazovakom a palcom je to dost zle cervene páli to ....pluzgiere sa mi robia vodove stvrtok letim....ale co do vtedy???njeda sa mi tu ist mudr. dakujem pekne

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.