Weleda - skusenost s touto kozmetikou?

zuzi74

tatiana84, rastlinne oleje neupchavaju pory, to sposobuju mineralne oleje a chemia obsiahnuta v kremoch. Za studena lisovane oleje su pribuzne pokozke, vyborne hydratuju a su lahsie na plet ako kremy.

Lenkica

ja mam vysusenu pokozku a pouzivam weledu cistiacu vodu a mandlový pletovy krem, dostatocne mi hydratuje plet a sedi mi

tatiana84

Oleje by som ti neodporucala upchavaju pory a mozes si akurat tak zhorsit pokozku skor by som nejaky krémik ktory je na prirodnej baze

zuzi74

Michaela45, pri vysusenej pokozke su velmi dobre oleje. Vtierat do navlhcenej pokozky. Treba si vybrat podla typu pleti. Ja mam dost suche lica a mne oleje velmi pomahaju. Dobre je aj bambucke maslo. A na odlicovanie pouzivam taktiez olej.

Elis85

Vyskúšala som už viackrát, no nebola som spokojná. Už mám doma aspoň 10 značiek a najviac som spookjná s AVONom. Pomer cena a kvalita je perfektná. Značková voňavka za 50 eur mi nevydrží vonať tak dlho ako AVON :) Teraz ešte majú skvelú akciu na stránkach www.avon-registracia.sk Hneď som sa registrovala a už mi aj volali a balíček je na ceste :)

Jarunka12

weleda vzdy pomaha :) nie len pletova kozmetika ale aj detska je super sestra je nou nadsena hoci ju skusila zatail len a sebe :)

anitka30

ja som ho asi pred rokom kupila mamine a pouziva ho doteraz hovorila zeje super zevypne plet a ze vyhladi aj vrásky :)