Posilujem a chcem to vylepsit

Príspevok v téme: Posilujem a chcem to vylepsit
redsun

potreboval by som poradit nejaky rady a tak hlavne od chlapcov ale mozu aj kocky :)
velmi rad cvicim myslim ako kliky brusaky beh a tak ..... uz sa mi pomalciky formuje telo ale cchel by som to proste este lepsie vytrenovat aby to bolo viac viditelne neviete poradit ako nato ????? a taktiez posilnujem aj cinkami jednorucky poradte ak mate nejake DOBRE SKUSENOSTI DAKUJEM !

redsun

som rozmyslal ze zacnembrat kreatin lebo som pocul ze spaluje tuk a rastu z neho svaly hmhm mozno ze by mi to pomohlo pri cviceni

Lolka

bratranec cvicí roky, takze by sa mal vyznat, on ma mozno len spevnené brusko moc asi svaly nema, lebo papa, takze dolezité je aj upravit si stravu.

redsun

tak to mas pravdu lolka ten tuk tam mam ved to ma skoro kazdyyy hmhmh no skusim to nejako spalovat lebo chcem aby som sa vyrisoval ked tolko cvicim nechcem len tak cvicit a nic nebudem z toho mat .....uz som prestal jest sladkosti a davam si miesto toho nejake ovocie a tak :) kludne tu mozes stale nieco napisat ak ta nieco napadne ja ti odpisem preto som to zalozil

Lolka

mne bratranec chlapec písal ze treba rychlo, ze ked je svalovka rozcvicit netreba oddychovat, cvicím brusáky, ale neviem ci to nebude trochu zbytocné, lebo asi aby rástli svaly musí sa spalovat tuk a samotným cvicením na brusáky asi nedosiahnem taký efekt, takze je dobré asi pridat také cviky, ze sa najprv rozbehnes nejakým aerobikom, behom, ci skakaním na mieste niekolko minut a potom zajst cvicit brusáky ci kliky, pretoze az po niekolkých minútach sa spaluje tuk a ked chces mat viditelné, tak myslím, ze musís odstránit aj tuk co tam mas.