Sindrom vypalenia?

Príspevok v téme: Sindrom vypalenia?
rodrigez

Ahojte, ako sa nazyva stav, ked vas nic nebavi. Resp. mate dobru pracu, sukromie v pohode, ale aj tak nie ste spokojni. Moja praca je fajn, ale nabavi ma kazde rano vstavat, makat jak idiot a pritom jedine na co sa dokazem tesit je nejaka 2 tyzdnova dovolenka raz za rok. Aj to je taka ze by som si vedel predstavit aj inde 2 tyzdne. Nebavi ma to tu... cely zivot len robit a riesit nejake uvery, hypoteky a fungovat tak, ako by sa "malo". Najhorise na tom je ze neviem ako z toho von. Na co si len spomeniem, vsetko robim len preto, ze sa to tak asi ma a ma to tak byt, popripade sa to ocakava. Je mi z toho zle, nebavi ma to tu... Ako ste na tom vy? Preco vlastne fungujete? Ja neviem na nic prist...

jajka001_

hmm no tak vypoved a hor sa na cestu okolo sveta...kym si slobodny a bezdetny sa to este da. pracu si najdes, ked si sikovny nie? toto su takzvane problemy z nudy, keby si mal vazne problemy, ze nemas pracu alebo si vazne chory,tak ta nieco take ani nenapadne. najdi si zaujimaveho konicka.
ja som tiez mala taketo pocity, ze len praca a nic aj ked som vlastne mala kopec volneho casu len som ho nevedela vyuzit. teraz mam dieta a vazim si kazdu volnu chvilku co mam len pre seba. a je pravda ze ked pride dieta tak beries zivot uz inac, aj ked to plati skor pre zeny, u muzov to tak byt nemusi. myslim ze si nevyjaseny :)) nemas nejaky nesplneny sen?

tati

rodriguez,ja mam presne ten isty pocit....denno-denne ta ista rutina a nenachadzam zmysel zivota,lebo ak toto ma byt vsetko,tak potom je to dost malo....kazdy mi hovori,ze by som mala mat dieta a to mi da zmysel zivota,no ja nechcem splodit dieta len preto aby som zistila ci je to pravda alebo nie.tiez sa kazdeho pytam a dostanem odpoved,ci som depresivna...ono to ale s depresiou nema nic spolocne

unavena

vola sa to angl. burn-out - alebo syndrom vyhorenia. V nasom slovniku - chronicka unava. Tou trpim aj ja. Skus si dat vysetrit krv - ci si neprekonal Ebstein- Barrow virus. Ten spôsobuje chronicku unavu. Treba jest vela surovej zeleniny a ovocia, vela sa hybat na cerstvom vzduchu, popr. civicit. To by ta malo nastartovat.