Lipofilling - zvacsenie pier

chanelka

caute.. viem ze sa to netyka toho lipoliftingu ci co to je , ale tiez sa jedna o zvecsenie pier.. ja som si vyhliadla toto pic1.ebid.net .. vazne to zvacsi pery >? aspon o trosku?? lebo , ja som si to v drogerke trochu dala na prst a potom naniesla na pery a bolo to trosku stiplave, asi aby to ZVACSILO PERY.. teda dufam ,, mne by sa zislo.. diki za odp.

anadka

Ahoj Lujzicka, neviem ci ti pomozem, nemam s tym skusenosti, ani nie som odbornik, ale som o tom co-to zistovala. Co sa tyka herpesu, nesmies ho mat ked ti to budu robit a tvrdia, ze to vydrzi, ze nieco z toho tuku sa ujme a nieco sa vstrebe. Idem este aj ja viac patrat... Maj sa!

monika987

ja som sa dnes pytala na plastickej a povedali mi ze robia aj tukom aj kys. hyl. ze tukom to treba naplnit čo najviac na maximum pretoze tam nie su len čiste tukove bunky ale aj niečo ine a ze aj dva tyzdne človek vyzera uplne ako kačica, tak neviem nikto nema skusenosti nema kto poradit neviem, doktor mi navrhol aj operačny zakrok povytiahnutie hornej pery, no zatial sa neviem rozhonuť, len dnes mi dali dole dlahu z nosa do operacie sa mi zas moc ist nechce

barbie

ahojky, ja mam tu istu skusenost ako monita... tiez som sa pokusala tu par krat pisat no nic, a tiez po plastike nosa mam pocit ze uzka horna pera je opticky este uzsia...

Monitaaa

ahoj ja som sa tu tiez uz viac krat pokusala ziskat nejake informacie a skusenosti o zvačsovani pier ale nejak beź uspechu. tiez by som bola velmi rada keby nam o tom niečo povedal. ja som po operaciach nosa a tym ze mam mensi nostek tak sa mi dost zvyraznila uzka horna pera