Boj za štíhle stehná!

Príspevok v téme: Boj za štíhle stehná!
faith

Vždy som mala široké stehná, čo ma dosť obmedzovalo vo výbere oblečenia. Minulý rok som schudla 14 kg, niečo z toho som pribrala, ale o to nejde. So svojou postavou som vcelku spokojna, až na tie nohy. Takže začínam znova a urobím všetko preto aby som mala štíhle pevné stehná. Keď toľko ludí dokázalo oklamať genetiku, prečo by sme to nedokázali my? Mojím najväčším snom je obliecť si minisukňu, myslíte že za tie 4 mesiace by sa mi tomohlo podariť?

amys

ja by som povedala ziadne cviky . treba behat alebo korculovat to je najlepsie na stehna zadok a tieto partie .
cviky spevnuju a ked niekto nevie cvicit a ma predispozicie mozu aj trosku narast svaly .samozrejme nie ako chlapovi :))) takze treba aerobnu cinnost

17nellinka17

Ahooj chcela by som sa spytat ake cviky mam robit aby som maal pekne stihlucke ruky..pretoze ich amm dost take cudne ci velke..no neiem to opisat....a chcela by som mat mensie prisa ale to sa asi neda vsak?:D

gadgetka

Ahojte ... kedysi som robila fitnes, tak mozno poradim .. ak chcete zmensit obvod stehien, tak jednoznacne aerobicke cvicenia a lahke posilnovanie ... mam osvedceny kickbox, korculovanie ( najma do stran, aj v posilke na stroji) a beh ... a este svihadlo, to vam spevni celu spodnu cast a vytvaruje pekne lytka ... Z cvikov su dobre vypady dopredu, do stran a dozadu , este lepsie je robit vypady v chodzi ... drepy su fajn, ale skor na zadok ... Doma klasicke cvicenia na zemi ( dvihanie nh v lahu na boku a zakopavania) ...v posilke je viacej strojov na nohy, ak chcete schudnut, tak si treba dat nizke vahy s vacsim poctom opakovani ... no a pozor na stravu, ak patrite k tym, ktori ked priberu, tak hned na stehnach, treba si strazit sladkosti, hlavne vecer ... NIE upne odstranit, cukor je pre nase telo potrebny ... Dufam, ze som nejako pomohla.

hellohello

ahojte baby:) ja mám podobný problém. A neviem, čo mi pomôže na stehná. Začína sa mi tam robiť poriadna celulitída, a to sa mi nepáči. Chcem si v lete dať plavky bez toho aby som sa za moje stehna hanbila. Aké cviky pomáhajú? Najlepšie také, ktoré môžem robiť doma. Nemám teraz čas chodiť do posilky.

leila

faith, ahoj ja mam asi podobny problem, strasne siroke stehna a je fakt ze potom nohavice na seba kupit je dost problem. O minisukni ani nevravim. Zacala som sa zdravo stravovat, ale este len prvy tyzden, tak dufam ze mi to pomoze a cvicim drepy v posilke, zevraj to je najlepsi cvik.

faith

Korčulovanie milujem, okrem zimy chodim každý den na korčule tak hodinu:) Pomáha ten stepper a rotoped alebo je skor na svaly?Ja potrebujem skor zúžiť nohy:(

dalika

jááj moja si este mlada tvoja postava sa bude este do 21tky formovat tak si nenic zdravicko ok? akoze je to pekne ze tak sportujes ale sportuj a papaj tak ako by si chcela po cely zivot nie ze teraz sa vystavis a v 25tke uz nebudes mat siu lebo tvoja potrava teda podla vsetkeho pestra nie je ... No a na stehna by som odporucila korculovanie pekne ale nie silove!!