ekozahrada

agaven

NO ahojko ...ledva som to nasla este ze maka to tak pekne spravila kam som prispel hehe . NO tak ja mam kasky prvy rok no super skalka vydrzala aj dva stromceky .Tie kamene co som malovala postupne idu dole ale este je tam farba na nich jemne sa lupaju .Pekny den prajem ahojko zlaticka este tuknem potom sem

[zruseny12]

AHOJ SLNKO
dakujem ti velmi pekne,som rada ze si sa ozvala...dufam,ze sa mas ok...pekny vecer/tebe aj tvojej rodine/

[zruseny12]

ZELAM KRASNY SILVESTER A ROK 2010 PLNY POKOJA A POHODY A HLAVNE PEVNE ZDRAVIE PO CELY ROK...ZELAM VAM VSETKYM ZO SRDCA/I KED NA TUTO TEMU UZ NIKTO NECHODI,OKREM AGAVEN/

[zruseny12]

AHOJ AGAVEN
...prepac,je to uz po vianociach,ale aj tak zelam este aspon POKOJNEHO SILVESTRA A NA NOVY ROK 2010-HL.PEVNE ZDRAVIE...
A VSETKYM Z TEJTO TEMI/ja som na nu uz uplne zabudla,ak mam pravdu napisat,lebo som tu par krat bola,nikto tu nepisal,tak som tu nesla a dnes som sa len tak mrkla na temi a prekvapilo ma to.../
DNES ZELAM PEKNY DEN

agaven

caute maria ako tu mokro a vele vela ludi a nakupuju ako pred vianocami ja zase vsetko až na koniec v decemb. to staci aj v tedy no sklalka kvety fuc stromceky su držia sa dobre zatial sa majte