STRATENÁ CHUŤ

Príspevok v téme: STRATENÁ CHUŤ
kabelka

Mám niečo po 30.a stratila som chuť na milovanie.Mám dosť ťažké obdobie za sebou,čo sa týka zdravotných problémov(nie ženské),je toho na mňa za posledné obdobie veľa,stále nejaké vyšetrenia a bolesť k tomu.Partnera veľmi ľúbim dokonca plánujeme svadbu,ale mňa dosť trápi, že sa milujem už len kvôli nemu.Viem,že vzťah by nemal byť založený na sexe,ale na hlbšom prepojení a to nám vo vzťahu nechýba,trápi ma moja nechuť,skôr teba ,že mne to vôbec ale vôbec nechýba a to som bola voľakedy drak v tomto.Vyhorela som? Vráti sa chuť aj s uzdravním? Začínam premýšlať či ma vôbec priateľ priťahuje....pritom je to kus pekného chlapa a aj dobre stavaného!!! Som z toho zúfalá a neprospieva to ani môjmu telesnému ani psychickému zdraviu.Ďakujem za príspevky!

mircoMY33

vies vo vela pripadou to skoci velmi zle ale vies v sexe ekzisuje vela pozici aby si ty nemusela mat pohlavny stik a urobit o iba jemu ak to budes zanedbavat skoncito neverou pripade rozvodom lebo si moze povedat ze naco som sa zenil ked si to musim robit sam a dokonca tajne.Ja viem ze sex neny vsetko ale je nasou sucastou a ked ho niekdo nema a je zdravy tak mislis ako to dopadne

niekto

pouzivas HAK ? ak hej je to z toho
ak nije tak neviem asi to bude tymi problemami
pripajam sa ku kacicke to bude asi najlepsie

kacicka

ak je vo vasom vztahu velka laska mali by ste sa o tom spolocne porozpravat. zdover sa mu s tym a skuste najst riesenie,ako sex ozivit,aby aj ty si si ho uzivala.napriklad eroticke videa, nova spodna bielizen pre oboch, romanticky prezity vecer, spolocny kupel ...

ellyy

zrejme prezivas fakt tazke obdobie ako pises a my zeny sme take ze ked mame nejake problemy tak sa to prenasa aj inde.. vztah by zase nemal byt len zalozeny na sexe podla mna..skus porozmyslat ci ta netrapi nejaky problem vo vztahu dovodom coho by mohla byt aj ta nechut k sexu po prípade sa skús s priatelom o tom porozpravat nemyslim si ze je dobre mat sex ked ty ho nechces a robis to kvoli nemu pretoze mas potom asi este vacsiu nechut...ja nesom psychologicka ale urcite by si k nej mala zaujst v dnesnej dobe je to uplne normalne a mozno aj najde pricinu co ti je