krem na suchu a citlivu plet

lubiiinka

Prosím Vás aj ja mám problém s pleťou. Je veľmi citlivá a extra suchá skúšala som z lekárne dolivu, ale aj eucerin, garnier červený a už naozaj neviem čo mám robit. Vždy mám okolo nosa začervenanie. Používam už aj dermakol ale nievždy mi to tie hnusné fľaky nezakrije. Poradíte mi niečo extra som ochotná investovať do všetkého čo mi nejak pomôže. Ďakujem

Marika17

ja keďže som zástanca prírodnej kozmetiky,bez parabénov, silikónov, farbív..., s čo najvyšším obsahom účinných prírodných látok by som ti doporučovala práve takú. Keďže máš suchú pokožku, tak v kréme by mal byť vysoký obsah mandľového oleja, ktorý ti dodá hydratáciu alebo olivového oleja, ktorý pokožku aj vyživuje. Ja používam kozmetiku Natura House mandľu ale aj čistý mandľový olej a som veľmi spokojná. -odkaz odstránený-

soffa

AA-AntiAlergicky denny a nocny krem proti alergii,kupis v lekarni a pekne vonia.teraz mam taky zo zelenym vrchnakom a vonia po uhorke.celkom fajn

joni_

skusal niekto detsku kozmetiku na telo a tvar? ta obsahuje menej chemie, mala by byt bez alergenov a je na suchu pokozku... rozmyslam ze to skusim, mate s tym skusenost?

suns

ahojte, mne na pleť pomohol Eucerin rada Dermo Purifyer - gél a krém. Po pol roku sa mi tvár vyčistila a teraz by som potrebovala niečo HYDRATAČNÉ. Poradíte? Nejaký gél a krém. Eucerin nemá nič také, tak z inej značky... ĎAKUJEM ZA RADY :)

kapinka

DOBRY DEN VSETKYM..TAK JA SA ZAUCAM V OBLASTI KRASA A ZDRAVIA..A UZ SOM SA DOST NAUCILA..JE VELMY DOLEZITE AKO KOZMETIKU,KREMY POUZIVATE..KREMY BY MALY BYT KVALITNEJSIE..ANO TERAZ SI POVIETE ZE KVALITNE PRIPRAVKY SU DRACHSIE ALE NAOZAJ SU UCINEE..NAJLEPSIE SU KREMY NA PRIRODNE BAZE ..ZIADNE UMELE ZLOZKY..NAJLEPSIE SU KREMY KTORE OBSAHUJU OLEJ AJ VODU..CHRANIA PRED NECISTOTAMI,PROTI DEHYDRATACII,POSOBIA NA POKOSKU UPOKOJOJUCO..

susilienka

Ahojte,poprosim o radu aj ja mam citlivu plet ,suchu,vyrazkavu ,cievky sa tvoria na nej a ked budem pouzivat krem na citlivu plet aky make up na nu?musi byt tej istej znacky?a akou vodou cistit ked ta z vodovodu ju este viacej vysusuje?

28rokov

Tvoj problém som vyriešila kozmetikou Avene Optimale rich krémom :))
som s ním na 100% spokojná. Tiež ma "trápila" citlivá, suchá až dehydratovaná pleť. Ešte mám skúsenosť s LRP - super, je podobný Avene, pre mňa Bioderma a Eucerin niee. Z Biodermy som mala sensibio AR, pleť bola pekná to áno, ale skoro každý deň som znej mala nejaký hnusný pupák
):o(( wrrrr