Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

krem na suchu a citlivu plet

suns

ahojte, mne na pleť pomohol Eucerin rada Dermo Purifyer - gél a krém. Po pol roku sa mi tvár vyčistila a teraz by som potrebovala niečo HYDRATAČNÉ. Poradíte? Nejaký gél a krém. Eucerin nemá nič také, tak z inej značky... ĎAKUJEM ZA RADY :)

kapinka

DOBRY DEN VSETKYM..TAK JA SA ZAUCAM V OBLASTI KRASA A ZDRAVIA..A UZ SOM SA DOST NAUCILA..JE VELMY DOLEZITE AKO KOZMETIKU,KREMY POUZIVATE..KREMY BY MALY BYT KVALITNEJSIE..ANO TERAZ SI POVIETE ZE KVALITNE PRIPRAVKY SU DRACHSIE ALE NAOZAJ SU UCINEE..NAJLEPSIE SU KREMY NA PRIRODNE BAZE ..ZIADNE UMELE ZLOZKY..NAJLEPSIE SU KREMY KTORE OBSAHUJU OLEJ AJ VODU..CHRANIA PRED NECISTOTAMI,PROTI DEHYDRATACII,POSOBIA NA POKOSKU UPOKOJOJUCO..

susilienka

Ahojte,poprosim o radu aj ja mam citlivu plet ,suchu,vyrazkavu ,cievky sa tvoria na nej a ked budem pouzivat krem na citlivu plet aky make up na nu?musi byt tej istej znacky?a akou vodou cistit ked ta z vodovodu ju este viacej vysusuje?

28rokov

Tvoj problém som vyriešila kozmetikou Avene Optimale rich krémom :))
som s ním na 100% spokojná. Tiež ma "trápila" citlivá, suchá až dehydratovaná pleť. Ešte mám skúsenosť s LRP - super, je podobný Avene, pre mňa Bioderma a Eucerin niee. Z Biodermy som mala sensibio AR, pleť bola pekná to áno, ale skoro každý deň som znej mala nejaký hnusný pupák
):o(( wrrrr

Mimi323

Lucia, alu tu sa kokosak ťažko zháňa, dá sa kupiť len cez net alebo v BA. Podľa mňa v Anglicku to skôr zoženieš. Vichy si v žiadnom prípade nekupuj. Nie je to dobrá značka. Radšej tú Biodermu.

lucia283

Mimi323 no ja som biodermu zhanala prave v drogerke ktora je velmi velka a je v nej zaroven aj lekaren a parfumeriaa a vsetko mozne...zbadala som tam uz aj vichy,ale mam pocit ,ze bioderma je lacnejsia a lepsia,ale neviem...zajtra idem do mesta tak poprosim priatela nech sa mi na nu opyta a ten kokosak tiez chcem skusit ked pridem na slovensko,lenze to este 6tyzdnov a plet musim riesit hned

Mimi323

Lucia, detský olej je super a lepší je kokosový dávať na noc, ten ti pleť upokojí. Zoženieš ho asi v nejakých bioobchodoch. A myslím že Biodermu by si našla skôr v lekárni ako v drogerke.

lucia283

ahojte ...tak ja druhu noc po mumyti so studenou vodou si davam detsky olej a aspon flaky ustupili...no najhorsie je to ze som v uk...a nevyznam sa v kozmetike tu:(neviem co si tu mam kupit...dnes som bola v jednej drogerii a pozerala som tu biodermu,ale nemali ju:(a na nic je aj to,ze pracujem ako valeterka na autach...to znamena ze denne pouzivam rozne chelikalie,ktore vzduchom sa mi dostavaju na plet a mam pocit,ze to mi ju dost nici:(momentalne mam krem aj odlicovacie obrusky od nivei na citlivu plet ale z obruskov mam pocit,ze ma z nich stipe plet...:(ak sa to nezmeni tak 16.maja idem na slovensko a asi si zajdem do lekarne nech mi neico poradi:(asi nieje tu nejak baba co je v uk a ma taky prolem co?:(

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

krem na suchu a citlivu plet - Fórum - ZDRAVIE.sk