Utrpenie ist do skoly

Príspevok v téme: Utrpenie ist do skoly
mirka17

prosim vas pomozte mi :( kazdy den je pre mna utrpenim ked musim ist do skoly..kvoly ludom, akych mam v triede, ktori sa mi len smeju, urazaju ma ..ja neviem uz ako sa mam voci nim branit.. :( nic som nikomu zle nespravila, kazdemu len pomaham a toto je asi odmena za moje dobro..... :( nenadarmo sa hovori ze dobry clovek v zivote trpi.. :( ..neviem aky maju dovod si v kuse robit so mna srandu, nadavat mi..robia to kvoly tomu, aby sa mali na kom zabavat, aby mali koho urazat, lebo im robi dobre ked ma vidia ze ma to trapi a hlavne ze sa neviem branit.. neviem co im mam povedat..som z toho hrozne znicena a ak toto neprestane tak normalne psychicky to tam uz nevzladnem a skolabujem... teraz som druhacka na strednej a uz by som ju chcela mat za sebou... len sa bojim ze tie 2 roky mi ubehnu strasne pomaly.. :((( skolske casy,ktore su najlepsie pre vsetkych ostatnych su pre mna utrpenim :( uz to nezvladnem....... :(((( prosiiiiiiiiim pomozte mi :((

kukuruku

Mne tiež jedna baba na základke dala do smrti pokoj potom ako som jej dala päsťou do nosa. Bože rozplakala sa ako malé dieťa chuderka. Stále ma tahala za vlasy a kmásala mi tvár. Prestúpila som na športovo zameranú školu, tam ma dosť šikanovali, nadávali mi, sácali do mňa, že smrdím atd.. Bola som tichá, tak si našli obeť. Hovorím o chalanoch. Baby sa len prizerali a nezastali sa ma asi sa na tom dobre bavili. Potom k nám nastúpila nová. Aj na ňu to skúšali ale dopadli velmi zle, ta im to vracala trojnasobne :D pamätám si že ju jeden spolužiak prosil, aby už prestala, ale mal smolu. Išlo o to že ich vedela pekne strápniť pred celou triedou aj učiteľmi. Je to najodvážnejšia baba akú poznám. Sme najlepšie kamošky už 16 rokov.

wiwa

milá mirka17 na základke som mala rovnaký problém, ale raz ma spolužiačka tak naštvala a vyprovokovala, že som jej takú vylepila, že jej ostal na líci červený otlačok mojich všetkých 5 prstov a od vtedy som mala pokoj od všetkých , lebo to videla celá trieda, sice do mňa sa navážalo len zopár frajerských jednotlivcov čo si mysleli , že si môžu dovolovať a tú facku dostala moja naj kamoška , ktorú nahovorili aby sa navážala aj ona, tak si to za nich odniesla a vôbec to nelutujem, aspoň videli že ku mne si dlho dovolovať nebudú. Veď aj ja mám len jedny nervy. Na strednej to bolo všetko už v pohodke bolo nás v triede len 8 dievčat a 20 chalanov, ale ako dievčatá sme boli super kolektív. Na sterdnej by mai mať ludia už viac rozumu, ale asi to nieje pravidlo. Pred necelým mesiacom sa môj syn na strednej stal obeťou šikanu, tak sme to boli riešiť v škole aj s triednou aj s výchovným poradcom , ale od vtedy je pokoj, dokonca sa chalan ktorý mu robil zle s ním skamarátil, tak dúfam že do konca šk. roku problémy nebudú, potom prestupuje na druhú školu.
No každopádne by ten tvoj prípad bolo treba riešiť, vieš o tom , že vôbec ťa nemusia spolužiaci telesne napádať, stačí psychycky, jednoznačne by si sa mala zveriť s tým rodičom a mali by s tebou zájsť za triednou alebo triednym profesorom.

mirka17

dakujem vam vsetkych co sa mi snazite pomoct.. :) velmi si to vazim, musim teraz koncit neskor by som o tom este rada pokecala :(

pre:mirka17

hej neusmievaj sa typu vysmech..pretoze to vie riadne nastvat!!ale mily usmevik typu ale ja sa na vas nehnevam..nic nepokazi..ale taky vysmesny nim si to iba zhorsis...

pre:mirka17

ver mi ze ich to prejde!! netrap sa!!vsak ty mas inych ludi okolo seba okrem nich,no nie?ja viem ze to je tazke ked v skle tavime tak vela casu..bud sama sebou a hlavne nech ta to netrapi..alebo skus si z toho co ti hovoria urobit si srandu...typu ked ti povedia ze si krava..tak ty povedz ze jeej krava to je mile zvieratko...alebo nieco na tento sposob a uvidis ich vyvalene oci!! a ktomu pridaj mily netrapiaci usmev a mas vyhrate nateraz

mirka17

Viete co , praveze ked sa usmievam tak sa mi zda ze je to este horsie.. :(( a ked vidia ze som na nich nasrata tak skorsie daju pokoj..neviem, aspon sa mi tak zda..a neviem ci je lepsie im nieco vobec odpovedat alebo radsej nic a potom ich to mozno prestane bavit..neviem...

mirka17

ja praveze casto chodim na zabavy, diskoteky.. vzdy cez vikend niekde idem aby som sa odreagovala od tej skoly a zabudla na nich... ale aj tak to nepomaha a nedokazem to aby si nemysleli to ze sa kvoly nim trapim :(

pre:mirka17

ano ako pise smile..ich to prestane bavit...aj ja som bola taka delikventka ale ked som mala mozno pubertackych14-15...to sme si tym chceli nieco dokazat...azo zaciatku nas to bavilo toto im robit ale ked si nas nevsimali tak nas to prestalo bavit...su to uplny chudaci-aj ja som taka bola :((