Marihuana a jej liecive ucinky

gater

:) ...lenže my sme iná nátura ako ľudia v Holandsku. Pravdepodobne by tu fajčil každý jeden ... Potom by si sadali za volant a katastrofa je na svete. Možno by poniektorí boli aj agresívnejší a to nám určite k šťastiu nechýba. Keď som pracoval v Čechách videl som zopár ľudí ... mne to stačilo aby som si utvoril názor. Alkohol a cigarety to je pliaga . Avšak tráva pomaličky a nenápadne prinesie človeka k závislosti na niečo iné ... Keď si dá človek jednu , dve šulane za desať rokov , nech mu teda padnú na úžitok. Ale uzákoniť to ? Bola by to veľká hlúposť na ktorú by sme určite doplatili keď nie hneď tak neskôr určite. Lebo teraz nám chýba zdravý rozum a keby sa fajčila tráva nemali by sme už žiaden .

lalaxP

Kto huli, si ju chvali a kto nie, ten ju odsudzuje.. je to droga obsahujuca 400 roznych chem. latok vratane karcinogenov; urcite je lepsie nehulit o tom nie je nutne diskutovat. Kazdy nech sa rozhodne sam za seba.....

RNG

Inac co sa tyka potlacania zapalov,(to je len adresovanie symptomov nie priviny crevnych problemov) ovela ucinnejsie su curcuminoidy alebo len obycajny zazvor(dumbier) a samozrejme hromada roznych enzymov.

RNG

Nuz 5 rokov "liecenia" Crohna bez ziadnych vysledkov nepovazujem za ucinny liek.
A argument, e je to neliecitelne nemozem prijat, kedze poznam niekolko ludi, co z toho vyslo a kompletne si vyhojilo creva.
Enzymi, mikrovlakniny, kyseliny a silne probiotika su odpoved na to, ku hojeniu prispievaju aj DGL, aloe vera, arabinogalaktany a Triphala.

mirush.m

Pripojim moju skusenost s liecivym ucinkom marihuany. Mam 22 rokov a uz 5 rokov sa liecom na Crohnovu chorobu. marihuanu si zafajcim raz za cas pretoze mi pomaha udrziavat sa v dobrom stave. existuje o tom vela clankov na internete ako priaznivo posobi na creva,,ma schopnost pozastavit alebo uplne zastavit tie receptory v crevach ktore vytvaraju zapal...nedam na tento prirodny liek dopustit.

rulianka

pozrite sa na inteligentnych holandanou ,zlegalizovali ju ,lebo vedeli ze nikdy nezmizne z trhu tak na tom rizuju a hodne ale hodne vela prachou,bola som dlhu dobu v holandsku a nieje pravda ze vsetci tam chodia dofajceny ,vobec nie,kto chce ide do coffe shopu a sfajci sa ,kto nie t5ak nejde ,beru to ako normalnu vec..ked som raz bola v coffiku dosli dve zenske okolo 45 rokov dali sa kaficko a ktomu skrutila jedna z nich poriadneho stovkaca :) pre mna to bolo ajtak trosku na pobavenie ,vsak u nas taku vec neuvidim :)ale vidite tu budu obhanat ludi kvoli pol gramu ganje robia problemy a ozranom co si dokaze sadnut za volant po 4 5 6 borovickach to je v pohode uplne :/ :( joooj aky sme ludia divny

Barborka1558

Jajaaaj ludia ak marihuana pomaha tak urcite nie hulenie ale ako bilina.preco nefajcite jahodnik ci repicek.niesom proti trave kludne si dajte ale za volant?a co tie haluze co s toho su?netrepte jak je to skvele

RNG

Nuz kto si chce najst osprqavedlnenie na drogovanie, tak si ho najde a medicky podpori. Nakoniec konope ma aj liecive vlastnosti, nielen drogu.
Ale moj stary otec tak isto si hrkol 4 deci borovicky pocas dna zo "zdravotnych dovodov", rano na "zabitioe cervika"(parazitov aj v tedy bolo dost, skodlivych pre telo a siny alkoholich casto potlacil) potom s obedom na lepsie stravenie(aj to bola pravda, lebo tuky z jedla sa lepsie rozpustaju v alkohole) a posledny glg bol na lepsi spanok, co bola tiez podla mnohych pravda, lebo alkohol uspava.
Dnes to uz nikto "nekupi" a alkoholizmus sa vseobecne odsudzuje.
Tak nechapem, ako si mnohi tak velmi chcu "medicky" ochranit svoju omamnu drogu.
Ucinok-uzitocny co ma sa da nahradit desiatkami inych rastlin, co nemaju narkoticke ucinky a su povolene na volny predaj.