Šampóny Head and shoulders

Príspevok v téme: Šampóny Head and shoulders
diana

Chcem sa vás spýtať na názor týchto šampónov (Head and shoulders). Vyskúšala som na moje mastné vlasy ten citrus fresh, ale nepomohol mi :( aj lupiny som z neho mala, no je tam ešte mentolový a ocean energy tie by mi na moje mastné vlasy nepomohli? ďakujem za rady. A je tam mentol a mentol 2 v 1 v čom je rozdiel? Ďakujem moc za rady.

diana

vladuska5: aký by si mi ty poradila na moje mastné vlasy? Lebo hovorím, že ten citrush fresh bol určený na mastné vlasy, no nepomohol mi... sú tam aj iné varianty nepomohol by mi niektorý z nich? Poraď pls, diky moc.

vladuska5

Nepoznám lepšie šampóny, ako sú Head and Shoulders... Predtým som mala problémy s lupinami a veľmi mi pomohli a tak už niekoľko rokov nepretržite používam tieto šampóny a nedám na nich dopustiť, striedam si všetky varianty, ktoré sú proti lupinám okrem 2v1, lebo táto kombinácia je hlúposť u všetkých značiek. Je lepšie používať šampón a kondicionér oddelene. Dianka a citrus fresh je tiež na lupiny (na mastné vlasy s lupinami) preto si si nedobre vybrala. Keď máš mastnejšie vlasy, tak požívaj šampón na to určený a nie proti lupinám, lebo sa ti stane to, čo sa ti stalo - dostaneš lupiny, keď ich nemáš ;) A ešte niečo - jedna fľaša šampónu niekedy nestačí na to, aby sa dostavil efekt, to musíš trošku dlhšie používať. Ja osobne by som dala za tento výrobok ruku do ohňa, ale uznávam, že nemusí sedieť každému. Teľo šicko :)

RNG

Head and shoulders vyraba plno samponov. Proti lupinam je hlavne ten, co obsahuje 1% selenium suplphide a tiez tie, co obsahuju zinok a decht(zinc, tar)
Na zjemnenie odmastovania mozes pridat trochu oleja(1/5)alebo kokosoveho alebo olivoveho.

leerka

mne tiez tento sampon pomohol jproti lupinam...ale p ocase sa mi aj tak vratili.... a 2v1 zneamena, ze tam je obsiahnuty aj kondicioner,ale je to na prd, lebo ti to vlas vobec nerozcese.... radsej ako napisala severanka, kupit zvalst sampon a balzam

severanka

mojim rodičom jedine tieto šampóny pomohli proti lupinám, používajú ich niekoľko rokov a naozaj im pomohli, nemajú vôbec lupiny a to pred tým mali fakt strašné lupiny... takže na lupiny asi pomáhajú...

severanka

nenávidím tieto šampóny... mám z nich neuveriteľne tvrdé a suché vlasy...
šampóny 2v 1 sú totálna somarina... je tam akože obsiahnutý aj kondicioner, ale neodporúčam... vlas nedostane potrebnú výživu... radšej normálny šampón a k tomu zvlášť kondicioner alebo balzam...