Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Alkohol a tehotenstvo

radana

Oznacovat prispevky administratorovi mozu IBA REGISTROVANI uzivatelia.V celej teme prispel iba jeden registrovany,ostatni tu moznost nemali.

ninnka

RNG, dakujem ze si prispel do tejto temy. Celu noc som nespala kvoli tomu ćo mi tu bolo nizsie "priane".
Ja som sa z tebou uz davno radila ohladom doplnkov stravy a rybacie oleje uzivam prakticky cele moje tehotenstvo, takisto vitaminy na kosti, v takych mnozstvach ako si mi odporucil. Ked si obcas dam deci vinka, nie je to ani za tyzden, viem ze urcite tym dietatku neuskodim, inac by som to nerobila. Mam dost kolisavy tlak. Ved to ani nenafukam.

RNG

Jedla kvasia aj v traviacom trakte a vytvaraju sa tam alkoholy. Ked sa najes poriadne zrelych sliviek, mozes skrachovat dokonca na dychovom teste. Takze male mnozstva alkoholu su v tele prirodzene.
A pokial to neprehanas, telo ich vie velmi jednoducho neutralizovat pecenovymi enzymami.
Deci cerveneho vina za tyzden rozhodne nie je prehananie s alkoholom.
Ale kazdej zene odporucam doplnok mineralov a rybacie oleje, to vplyva na celkovy vyvoj babatka velmi pozitivne.Hlavne na ich nervovu sustavu a kostru.Naviac to chrani matku pred znizenymi hladinami mineralov a odburavaniu z vlastnej kostry, lebo babatko a neskor kojenec potrebuju svoje a nemilosrdne si to zoberu.
Inac podla statistiky deti , ktorych matky brali rybaci olej v tehotensve a pri kojeni maju dokonca trosky vyssi inteligencny quocient!

ninnka

zzzzzzzz nezabudaj ze to, co prajes ty mne, sa ti v zivote urcite prihodi. To postihnute dieta sa narodi tebe a nie mne. Cakam krasneho zdraveho chlapceka, ktoreho uz teraz neprekonatelne milujem a ma sa narodit o dva tyzdne. To ze si ma totalne zdeptala a rozplakala ti radsej ani nebudem pisat. Boze, to je neuveritelne ze existutu aj takito ludia. Je mi z toho strasne zle :-(

nepochopim

TEDA TO JE UROVEN ..... ani najväčšiemu nepriatelovi by som v zivote nepriala postihnute dieta .... vynadaj ak chces jej - aj ked nemas na to pravo, ale nazor povedat mozes, ale zelat postihnutedieta niekomu, je mi zle z toho - to dieta za nic nemoze!!!

fiatka

ja este tehotna niesom tuto temu som zalozila zo zvedavosti o tom co si o tom myslite a tak...lebo tiez som pocula ze niektori lekari odporucaju to vinko ci pivko a niektory zas vobec... take prispevky ako tu zanehal/a zzzzzzzzz myslim niesu na mieste...aj ked to je nazor ale niekomu prijat taku vec? tak ver ze tebe sa to vrati dvojnasobne... zamysli sa komu co prajes...

jajka001_

mimochodom, ja ked som bola tehotna, tak mi tiez hovorili ze kedysi LEKARI ODPORUCALI PIT PIVO v malych mnozstvach kvoli dojčeniu. a lekari pitie jedneho pohara vina alebo piva za mesiac nevylucuju. zzzzzz a nezabudni, ze co siris okolo seba, sa ti stonasobne vrati

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Alkohol a tehotenstvo - Fórum - ZDRAVIE.sk