vyhody/nevyhody ked zacnem brat antikoncepciu

Príspevok v téme: vyhody/nevyhody ked zacnem brat antikoncepciu
kikae

Ahojte,chcem sa opytat ake su vyhody/nevyhody ked zacnem brat antikoncepciu (uplne po prvykrat) v prvy den menstruacie alebo ak zacnem brat 2-5...aky je v tom rozidiel okrem toho,ze ked zacnem 2-5 tak sa musim prvych 7 dni chranit aj inak? Citala som tu nieco o spineni pocas uzivania HAK..ma s tym aj nieco to,ze kedy ju zacnem brat? Lebo sa nviem rozhodnut,ze kedy si ju mam vziat,ci uz dnes(dnes rano som dostala menzes) alebo az neskor..zajtra,pozajtra.....a este som sa chcela opytat,ze ci sa prvy den rata ten den ked som dostala,cize dnes? alebo az druhy,cize zajtra? Inak zacinam brat jeanine :) Prosim rychlo o odpovede,neviem sa rozhodnut,je to moja prva hak :)

ingam

vyhody:neotehotnies (ani to neni 100%), nevyhody:strasne zatazis pecen (sak ne pre srandu kralikov sa robia pravidelne pecenove testy) a ak este aj fajcis,budes zit s rizikom trombozy...oplati sa? hmmm..

tanja77

ak zacnes dnes,si chranena hned,az dalsie dni,myslim,ze az po 14 dnoch,ale ja by som nebrala,mne antikoncepcia okrem pravidelneho cyklu vyhody nepriniesla,mala som depka, horsi PMS ako bey tabletiek,sialene pulzy a proste,uz HAK nechcem ani vidiet,tolko moj nazor

mary-anne

takychto tem tu uz bolo - je velmi vela, skus pohladat, hlavne v sekcii - sexuologia! naco zakladas novu temu?!

forever...

joooj,tak sa nezamyslaj len nad tym ze co teraz,al najma nad tym cu bude po tom,,,,a ake ma HAK vseobecne nasledky ešte pred tym ako ho zacnes brat....

kikae

Jooj,ja som nemyslela uzivania HAK celkovo,ale zacatia uzivania pocas prveho dna menzesu a pocas 2-5 dna menzesu,ci je v tom nejaky rozdiel a ked hej,tak aky???

schelby

nevyhody? urcite vedlajsie ucinky, z ktorych ja osobne som mala stracha nikdy som oreto ani hak nebrala, hlavne zvysena moznost tvorenia trombov a podobne...