nosove dutiny sposobuju zapach z ust

Príspevok v téme: nosove dutiny sposobuju zapach z ust
nestastna01

ja to viem,aj som o tom citala,ale ked som to povedala doktorke,pozerala na mna ako na prizrak a ja by som sa najradsej pod zem prepadla...boze,akoby o tom v zivote nepocula:-( ku komu ist, kto ma nevysmeje, ako sa mi da pomoct, aka je tam vada v tych dutinach, niekedy mi zateka do hrdla, niekedy citim sama ten smrad priamo z nosa, no a bez zuvacky ani na krok. kto mi pomoze? samej mi je to velmi trapne, nechcem riskovat, ze sa zdoverim dalsiemu lekarovi a ten ma tiez vysmeje. na rtg ani na ct nic nebolo. vraj vsetko v poriadku:-((

"vyliecena"

Ahojte, problem so stekajucim " hlienom", ktory hnusne zapachal som mala asi 2-3 tyzdne. Problem nastal po prekonani beznej nadchy. Nevedela som sa toho zbavit. Vedela som, ze problem nie je s dentalnou hygienou, ani so stravovanim, ale citila som, ze je niekde v nose.
Na googli mi vyhodilo tee tree oil ako pomoc pri boji s bakteriami. Bol to pokus a vysiel. Objednala som si cez e-shop z nejakeho obchodu 100% koncentrat. Tri dni po sebe po jednej kvapke do kazdej nosovej dierky raz za den. Ted poviem vam, bolo to strasne, slziace oci, tecenie z nosa, stipanie, ale povedala som si, ze to vydrzim. A dnes mam po probleme, teda dufam, uz cca tyzden nic necitim. Ale este raz upozornujem, bolo to drasticke!

ivanka_83

vetsina doktorov nebude stracat s pacientom cas, ze ktory nedostane poriadne zaplatene.asi tak suhlas s nos.beru peniaze z nasich odvodov.a pozor.zo zakona musime byt vedeny u lekara.teda ja nechapem co sa deje s mojimi peniazmi v poistovni.ale ked tak vela platim mohli by mi za ne zaplatis plastiku, ze? napriklad.mne doktorka v cesku povedala, ze take drahe lieky mi nepredpise.stali 300 sk a doma nebol problem a vydrzali mi rok.bo to bolo na bolestivu menstruaciu a potrebovala som raz za mesia max 2 tabletky.tak som na tu doktorku pozrela, ze mi ich vraj raz predpisala.mala som 19.dnes mam 26 a dostala by delo do nosa za take reci.kto ju plati?kto ich plati?poistovna?haha.nemaju uctu.ale su aj skveli doktori

lolla8989

skus slanu vodu....do striekacky si natiahni slanu vodu do nosa a potom ustami vypluvaj.....viem znie to blbo ale zabera to...

zuzic

nestastna ja mam tiez ten problem.najcastejsia pricina je v podnebnych mandlach ale ak ti zatekaju hlieny z nosohltana do hltana moze to sposobovat zapach doverne to poznam.povedz to ORL lekarovi ktoremu budes doverovat

mjannik

je malá pravdepodobnosť,že ti smrdí z úst z nosa,najčastejšie je to zo žalúdka(čo by ti mohlo v nose smrdieť,muselo by ti tam niečo hnisať).Doporučujem ti daj si preliečiť trávenie,najlepšie akupunktúrou!!!!

evika

Ahojte, presne tak, existuje aj zapach z nosa zvlast,ktory sa prejavuje ale hlavne vtedy, ked dychame zatvorenymi ustami cez nos- smrdi dych. Ja osobne nemam zapach z ust ,ale z nosa hej a uz som skusala hocico, jedine co trosku pomohlo je olejove kvapky Coldastop (vit. A a E s pomarancovym olejom) nechcem robit propagaciu, ale ono to fakt jedine trosku pomaha- regeneruje chronicky zapalenu sliznicu.
U mna to zacalo po tom, ako som nasej macke cistievala zachodik domestosom-silny chlor a stale som ho takyto koncentrovany vdychovala, ja sprosta, odvtedy to mam.

Ivka 1

Propolis mozu aj alergici ak nan nie su alergicky, tam je potrebne urobit najprv
skusku na pokozke.

Miladka ak chces napis mi na mail, napisem Ti o tom viac.