Ortopedický matrac

Sona345

Ja rozhodne odporúčam matrace Tempur. Sú síce drahšie ale rozhodne sa oplatia. Keďže manžel má problémy s chrbticou, potrebovali sme kvalitné ortopedické matrace a ja som ho tiež ocenila, keď som v tehotenstve trpela bolesťami krížov. A teraz som rada, že aj náš chrústik, keď za nami dobehne do postele, spí na kvalitnom matraci :-)

katakomba

hah majka ja mám ten istý problém, ale podnájom je podnájom a to nemám vegas matrac, ale úplne sa teším keď rodičia nie sú doma a ja im ho môžem okupovať :D

majka.mah

ja mám doma tiež vegas, ale teraz vývam v podnájme a už nie u rodičov tak som z toho nestastna, lebo je gto strasny rozdiel oproti tomu ako sa mi spávalo predtým doma a teraz v podnájme...budím sa jak keby som celú noc cvicila a nie spala, proste niet nad dobrý matrac

andy14

Ja som skúsil na návšteve vegas, tuším to bol s kokosovou doskou a lahoda, ale kúpiť si ho nemôžem, lebo by som z neho už nechcel vstať a aj pracovať sa musí :D na dôchodku bude tento matracík :D

lory12

Vegas sa s takým matracom dormeo nedá ani porovnať, to je ako spať na zemi, zobudiť sa dolámaný alebo na vegase, kďe sa človek cíti ako v bavlnke.

JaniB.

Osobne mám dobré skúsenosti s obchodom www.matrac-matrace.sk, kde som si nechala zostaviť matrac na mieru. Mám zdravotný matrac Loreta a je výborná. Naozaj sa na nej dobre spí, zmizla bolesť za krkom, ktorú som u starej matrace mala pravidelne.

karolinka122

tania, verunka, milos , tie matrace mozu byt fajn, ale ak si tu robis reklamu pod roznymi nickmi , ma to skor opacny charakter reklamy :D