Chlamydie

Príspevok v téme: Chlamydie
gerdusha

ahojte, mali ste niektora zistene chlamydie? mne imunolog zistil z krvnych testov chlamydie, nasadil antibiotikovu liecbu /3tyzdne/, v den, ked som brala posledne antibiotikum mi robil gynekolog ster z krcka a ten vysiel na chlamydie negativny...mohlo to byt ovplyvnene predchadzajucou /i ked este neukoncenou/ liecbou antibiotikami? alebo treba viac verit krvnym testom? som z toho trochu nestastna, mam 32 rokov a velmi intenzivne sa snazime o babatko, takze kazdy "zabity cas" mrzi. dalsia vec, ktora ma prekvapila bola ta, ze moj gynekolog mi povedal, ze netreba prestat s pohlavnym stykom, hoci sme este ani ja a ani partner nemali vysledky. ja len z tej imunologie /pozitivne/, ale zo steru a partner z krvi nie...napriek tomu nam pohlavny sex nezakazal. kazdy iny gynekolog /i na internete/ ho nedoporucuju, aby sa virus neprenasal...tak teraz, babo, rad...dakujem za kazdu reakciu. naozaj...

vejunka

ahojte, mame tiez chlamydie a dr mi povedal ze aspon dva tyzdne len chraneny sex. snazime sa o mimi a uz neviem kam za odbornikom :( brali sme doxybene

Aprílka

Ahojte, boli mi zistené chlamýdie. Zajtra idem k lekárovi nech mi nasadí liečbu. Dá antibiotiká aj môjmu partnerovi, alebo ten musí ísť k svojej lekárke? Ďakujem

maca24

mysurienka- chcem sa Ta opýta. nevies nahodou ci antibiotika,ktore som dobrala v piatok mozu ovplyvnit menstruaciu, zatial som ju totiz nedostala a uz mi meska cca 6 den, npo pohlavny styk som mala naposledy cca 3 mesiace dozadu, nakolko mam pozitivny nalez- chlamýdie.
dakujem M.

maca24

gerdusha- ahoj , aj ja mam chlamýdie, pozitivny nalez a moja gyn. mi zakazala pohl. styk az pokial nebudem mat neg. vysledky, takze vobec nechapem tvojho gyn.

:)

chlamydie nie su virus.je to bakteria, parazit.liecba -obaja partneri, az do negativneho vysledku (kontrolneho) ziaden sex, ani s ochranou !!! a gravidita ? zena nakazena chlamydiami moze potratit, alebo predcasne porodit

mysurienka

paneboze, to co mas za gynekologa? okamzite zmenit! ked mas chlamydie, nesmies mat za ziadnych!!okolnosti pohlavny styk, pretoze chlamydie napadnu kazdu bunku,ktora sa pri pohlavnom styku porani a v kazdej napadnutej bunke sa vytvoria miliony novych chlamydii!.. u chlapa este horsie, vzdy,ked ejakuluje, prejde mu cez pohlavny organ miliony spermii a chlamydie maju bastu...u muza by sa malo pocas liecby celkovo snazit zabranit erekcii. A pri kazdom novom pohlavnom styku moze dojst k druhotnej nakaze!testy vam takisto mal robit neskor, zhruba po 5 tyzdnoch od dobrati liecby a zatial musite byt stale sexualni abstinenti. testy sa totiz robia na protilatky a tym treba dat po atb cas na znovusavytvorenie,pokial este chlamydie mate. joj... najhorsie je, ze blbych gynekologov je vsade vela a urologov a podobne. najvacsi gol bol, ked urolog z Brezna presviedcal mojho priatela, ze HPV nie je pohlavne prenosny a chlap ho mat nemoze! ha..