baby- aký chlap sa vám páči, po akom túzite?

2bodka

no musim reagovat, hlavne na tie svaly :) dnes som sedela v MHD a oproti mne sedel chlap, ktory mal hlavu mensiu nez biceps :D poviem vam, velmi zly pohlad. Nehovorim o tom, ze mal ruky potetovane zvieratami (neviem, ci pracoval v ZOO, ale mal tam fakt vsetky druhy) :))
tak som sa na tie ruky pozerala a krutila hlavou, nechapem komu sa take nieco moze pacit, myslim ze je to urcity druh "anorexie" u muzov, ked im hrabne a za kazdu cenu chcu vyzerat ako 10kopcekova zmrzlina :D

angela85

mne sa paci vela muzov, ale zaujmu ma skor celkovym vyzorom, nijake parametre nemam, ale najkrajsi pre mna je ten do ktoreho som zamilovana

adka25

mne sa pacia stihlejsi chlapi, nemusi byt vobec svalnaty ale ani vyziabnuty. Na farbe oci ci vlasov nezalezi, pacia sa mi trocha dlhsie a huste vlasy. Musi sa vsak dobre obliekat a dbat o seba. Celkovo vsak musi niecim zaujat.

nellya

Mne sa páči svetlý,modrooký, chudší a svojím spôsobom vagabund :D no aby ste to pochopili,tak proste žiadny nagelovaný,vyvoňaný,namakaný frajerik,ktorý si o sebe myslí,že je number one...proste obyčajný chlap,s iskrou v očiach,pekným úsmevom,s kanadami na nohách a dobrým srdcom.

smolia

mne sa pacia chudí vysokí dlhovlasi tmavi... a akeho mam? nizky nabuchany svetle vlasy modre oci :D ako na potvoru :D ale nie je to ten pravý..:( povahovo)