Tabletky Norethisteron na posunutie menstruacie

l

uzivala som norethist 10 mesiacov kvoli endometrioze.nemala som s tym ziaden problem.ale nevyriesil sa problem endometriozy

jedna

treba mat na to guraz, zasahovat do fyziologie hormonalnej cinnosti! potom budete vyplakavat, ze mate nepravidelny cyklus...
no co uz..kto chce kam, pomozme mu tam...

katty.

Nie nebolo to som brala ešte minulý rok cez leto a vtedy som mala prvý krat take krče z tých tabletiek. Predtým mi tiež nič nebývalo okrem toho, že na každého kričím :)). Ja som asi štastný človek, lebo kamošky maju krče aj skoro každý mesiac a ja ani neviem, že to mam.

lillyan111

no mozno..ale skus si to predstavit..tyzden chodit na tury s kramami..neviem no, velmi lakavo to nevyzera :( no este mam skoro mesiac na rozhodnutie, uvidim co spravim. dufam ze spravne sa rozhodnem :)

babika.z.cukru

a este taka rada - zadaj si do googla Norethisteron a pohladaj si vselijake stranky ohladom tohto. najdes x for, porad a diskusii, kde pisu baby, ktore ho uzili a ake s tym maju skusenosti. mozno ti to pomoze v rozhodovani sa. (skus si hosit do googla aj "Norethisteron svinstvo", toho je tiez strasne vela)

babika.z.cukru

lillyanka, nebudes musiet lutovat:) budes si hovorit, ze ako dobre, ze si si nezamorila telo tym liekom a ze si to prezila aj bez neho a v zdravi..

lillyan111

babika.z.cukru: no este ze tak, nerozriedene by to bolo krute dost :D vies len toto je blbe ze co ked mi stava nezaberie a potom budem nadavat cely tyzden ze preco som nevzala tabletky :(

lillyan111

katty dakujem za nazor, no trosku ma to vystrasilo ako ti bolo zle :( joj skoda ze neviem ako na to zareagujem ja :( ale ja to vidim ako jedine mozne vychodisko. A este toto som chcela: ked si dostala o mesiac,dva atd. tak ti uz nebolo tak zle ako prvykrat po vysadeni tabletiek?

katty.

Ja mam aj tak nepravidelne odjakživa, mne to nevadí, ale dala som si ich podla navodu tri dni pred možno aj päť, lebo som nevedela či to je tri alebo päť dní, kedže som to presne nevedela. A ked som ich užívala, tak som cítila iba ten tlak v dolnej časti brucha ako ked už to ma prísť, no a to som cítila po celý čas užívania a bola som z toho nervozna, lebo sa to vo mne držalo :))
A potom som to dostala na tretí deň od doužívania, tak je to aj v navode písané.
Ale tie krče som nečakala :)) a ešte som bola cela spotena ako v šoku a zahmlievalo sa mi pred očami, trvalo to možno 15 min, ale hrôza.
Možno niekomu inemu to nič potom neurobilo neviem.

babika.z.cukru

ale jasne, ze zriedene s vodou:) uff, inak neviem ci by som to zvladala vypit. a dokonca som si ho aj prisladovala, aby som to mala s vypitim jednoduchsie. spravila by som si akoby citronadu, v lete mi navyse vzdy dobre padla, pri tych horucavach, cize nebol problem. ale viem, ze citronova stava by sa nemala dlhodobo pit, lebo skodi sklovine, cize nic netreba prehanat.