Mala som sex s jednym chalanom

Príspevok v téme: Mala som sex s jednym chalanom
chaba

No bola som na chate a tam som sa dost opila a mala som sex s jednym chalanom ja som to nechcela lebo som sa branila ale neubranila som sa dostaocne ked som nebola privedomi welmi..a problem je vtom že nepoužil kondom ale domna sa nevystriekal to viem na 100% ale chalan vylucuje niečo nie??..a može to obsahovat spermie??..a možem byt tehotna ak som mala neplodne dni??...a toto čo chaan vylučuje ak to ma spermie mal ich dostatok aby ma oplodnil??...pls ja newem čo mam robit ...bolo to 1. krat a nepametam si to skoro vobec:((...ja som si moj 1. sex predstavovala uplne inak :(

moniqa87

sa divim, ze ti tu nikto neporadil pre istotu tabletku po...
a tiez trestne oznamenie...
ale samozrejem je to cele na tebe co spravis

ach jaj

k tomu chalanovy sa neyjadrujem!!! bol to riadny hlupak myslim si... ja som sa docitala na internete ze "kvapocky lasky" obsahuju spermie vtedy ak sa chlapec pred tym urobil a spermie sa mu nedostali z moc. truice... ale myslim ze je to dost nepravdepodobne... drzim palce =) a nestresuj lebo ti budu kramy meskat este zo stresu... urob si test.... ale ja tomu nedavam velku sancu =))

zjuzjika

ja by som toho chalana dala zbit.... viem ye to neni k teme, ale tak ked nechces, branis sa a on ti to spravi, je to obycajny .....