Aky darček kupit priatelovi?

cerkovova

nad parfemom som aj rozmyslala ale to mi pride tiez taky otrepany darcek a este ked to je vyrocie.praveze som rozmyslala ze nejake pekne pohare alebo nejake vino a k tomu nieco,on je totizto vinar tak asi by ho to najviac potesilo,len zase neviem ci to je vhodny darcek na vyrobie?hm?

zienka Katka

Fľašou kvalitného alkoholu nikdy nič neskazíte. Rovnako ako s dobrým parfémom, adrenalínovým zážitkom či lístkami na hokej

denissa84

Ewinna
Ďakujem si zlatá:-) Hej, majú tam všetko možné, treba si len nájsť čas a dôkladne poprezerať ich stránku;-) Mne dosť dlho trvalo pokiaľ som vybrala, ale napokon som šťastná že som natrafila na tieto aj keď neskôr:-)
Klarcuska
Samozrejme že nie len dva, objednala som 6. To som si tak že keď k nám príde návšteva aby sme mali z čoho popíjať víno:-) Tie veru nie:D

cerkovova

mohli by ste mi poradit aky darcek kupit manzelovi na prve vyrocie?vobec neviem co by bolo take idealne,chcela by som asi nieco,co by mu ostalo na pamiatku.ale fotky mame vsade nase spolocne lebo tie som mu kupovala aj predtym ako sme este len spolu chodili.co by ste mi poradili?

Klarcuska

Tak si sikovna ked si to takto poriesila, vidim ze stranka ta zaujala a ze si z nej objednala vacsinu darcekov:-) Ale som rada aj za teba :-) Pekne pohare si vybrala, a to si iba dva objednala, ci viacej? He, sledujem ze kozmetika leti vsade:D :D Darcekmi ako kozmetika a spodne pradlo este nikto nikdy nic nepokazil :-)

ewinna

@denissa84 my sme z tade kupovali dreveny stojan ale ze tam maju taketo pekne pohare som si vobec nevsimla :O Tym chcem pochvalit tvoj vkus a vyber;-) Vidim ale ze vsetci maju hekticke obdobie, ked pises ze tiez nemaju nejako casu na hladanie darcekov. Nastastie ja uz mam tiez vsetko pokupene, tento rok som to stihla v rekordnom case:-)

denissa84

Klarcuska
Ale kdeže jeden, napokon už mám aj všetky, som sa rozbehla a viacej som toho aj objednala. Ešte som objednala aj tieto poháre, pozri, sa mi dosť ľúbili, www.vino-stojany.sk a potom som ešte kozmetiku pokúpila, spodné prádlo a také maličkosti, takže na tento rok darčeky na Vianoce už mám vybavené, čo som rada. Lebo v robote teraz je toho dosť a už by som nemala čas to riešiť:-)

Klarcuska

Ej deniska tak super, uz aspon jeden darcek budes mat:-) Fuha no potom uz len take malickosti ako kazdy rok, ako je spodne pradlo, kozmetika a este som objednala vyvrtky na vino (jednu starym rodicom a jednu si nechame my - zabalim ju manzelovi a budeme mat, kedze mame len taku staru a skaredu:/
Sissiny ktore pohare sa ti zapacili? Posli obrazok:-) Aj ich planujes objednat? Hej, vinko oni predavaju kvalitne a aj slovenske. Uz sme od nich viacej vin objednavali, takze kludne, myslim ze banovat nebudes:-)

sissiny

Klarcuska - ano dakujem za potvrdenie. Si ma ale navnadila tym stojanom a vcera som si aj ja pozerala ich stranku a dost sa mi tam zalubili krystalove pohare ktore tam maju, tie su fakt pekne:-) Len manzel by ma poslat asi niekam keby som take pohare objednala:/ Ozik a vinko si si od nich uz niekedy objednavala? Chutovo je ake, lebo som pozerala ze celkom fajn ceny tam maju

denissa84

Klarcuska
V pohodičke, veď nakoniec sme sa pochopili a to je dôležité;-) Áno prvý, ja vždy nakupujem vianočné darčeky tak skoro na poslednú chvíľu, tento rok som pomerne ešte skoro začala :D :D Čo si také ešte pokúpila? Daj ešte nejaké typy:-)
Bee_1
Škoda že sa tu nebavíme o topánkach a športových veciach ale o stojanoch na víno. A keď už ide o tie kupóny, tak tomu neverím, takže si ich nechaj a snáď ti pomôžu