Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako dlho sa hojí tetovanie?

IwantBeHappy

Jasné, že sa ti to stihne zahojiť, ja mám potetovanú celú ruku..a fakt to trvalo krátko ..po 2 týždňoch som sa už člapotala vo vode ...treba to len natierať kalciovou masťou :) ludia tvrdia, že lepšie je dať sa tetovať cez zimu ...ale podľa mňa je to jedno ja som sa aj opalovala aj do solarka som hneď šla a farby nevybledli ani žiadny iný problém ...

Bambulka1238

Tetovanie vobec neboli a hoji sa to nel maximala 1tyzden a najlepsi krem na tetovanie je Bepanthen tento krem je najlespi ale zas tetovanie nemozte stale natierat iba raz alebo dvakrat dene a este jedna dolezita odpoved je ze chrasti netahajte dole to pomalicky spadnu same dole

DAKUJEM ZA POCHOPENIE

Maros111111

More tieto retarduvane otázky ze boly to ?? A podobne , to je jak ked napíšeš taterovy chcem kerku koľko bude stať ??? Zebudcte sa

2barca42

atulik: Ked raz zacnes,nevies prestat , u mna to zacalo prvym vacsim tetovanim nad zadkom(kríže) a druhým nad lavym prsnimkom:D nvm aky mas prah bolesti,no cim tensia koza,tym vacsia bolest..ale neboj,da sa to prezit a pokil ides k niekomu skusenemu,tak to spravim kludne,s pauzami atd....a na zapsti nebudes mat asi nic velkeho a zloziteho,cize sa bat nemusis :) len si poridne premysli co si tam das, pretoze mysli na to
änvm kolko mas rokov
ň,ze budes chodit do prace, na pohovori, neskor detom na rodicovske a neskor ked budes babka,tak s vnucatami na kupalisko;) ) cize tak, ....kamartka si tam dala nedavno datum nrodenia svojej maminy a srdcieko k tomu....to je tak,ze tym sa nic nepokazi nikdy.... :) a este ak mozem poradit,tak teraz si tetovanie nedavaj, bo nemalo by to byt vystavene dlnku ! lepsie je si ho dat bud na jar/jesen/zimu ,,,;) vela stastia

atulik

Som už objednaná na tetovanie. Potetovať si chcem zápästie nič veľké. Bolí to tam či?..... A vôbec oľutoval tetovanie niekto z Vás? :-)

mysa

ak ti ide o to vytrrcat kerku v plavkach na plazi , daj si urobit henou , a ak chces peknu kerku co ti nevybledne hned na slnku ja by som si ju pred letom nedavala robit , skor po lete ked niesi vystavena slnku 3 mesiace

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako dlho sa hojí tetovanie? - Fórum - ZDRAVIE.sk