Ako dlho sa hojí tetovanie?

IwantBeHappy

Jasné, že sa ti to stihne zahojiť, ja mám potetovanú celú ruku..a fakt to trvalo krátko ..po 2 týždňoch som sa už člapotala vo vode ...treba to len natierať kalciovou masťou :) ludia tvrdia, že lepšie je dať sa tetovať cez zimu ...ale podľa mňa je to jedno ja som sa aj opalovala aj do solarka som hneď šla a farby nevybledli ani žiadny iný problém ...

Bambulka1238

Tetovanie vobec neboli a hoji sa to nel maximala 1tyzden a najlepsi krem na tetovanie je Bepanthen tento krem je najlespi ale zas tetovanie nemozte stale natierat iba raz alebo dvakrat dene a este jedna dolezita odpoved je ze chrasti netahajte dole to pomalicky spadnu same dole

DAKUJEM ZA POCHOPENIE

Maros111111

More tieto retarduvane otázky ze boly to ?? A podobne , to je jak ked napíšeš taterovy chcem kerku koľko bude stať ??? Zebudcte sa

2barca42

atulik: Ked raz zacnes,nevies prestat , u mna to zacalo prvym vacsim tetovanim nad zadkom(kríže) a druhým nad lavym prsnimkom:D nvm aky mas prah bolesti,no cim tensia koza,tym vacsia bolest..ale neboj,da sa to prezit a pokil ides k niekomu skusenemu,tak to spravim kludne,s pauzami atd....a na zapsti nebudes mat asi nic velkeho a zloziteho,cize sa bat nemusis :) len si poridne premysli co si tam das, pretoze mysli na to
änvm kolko mas rokov
ň,ze budes chodit do prace, na pohovori, neskor detom na rodicovske a neskor ked budes babka,tak s vnucatami na kupalisko;) ) cize tak, ....kamartka si tam dala nedavno datum nrodenia svojej maminy a srdcieko k tomu....to je tak,ze tym sa nic nepokazi nikdy.... :) a este ak mozem poradit,tak teraz si tetovanie nedavaj, bo nemalo by to byt vystavene dlnku ! lepsie je si ho dat bud na jar/jesen/zimu ,,,;) vela stastia

atulik

Som už objednaná na tetovanie. Potetovať si chcem zápästie nič veľké. Bolí to tam či?..... A vôbec oľutoval tetovanie niekto z Vás? :-)

mysa

ak ti ide o to vytrrcat kerku v plavkach na plazi , daj si urobit henou , a ak chces peknu kerku co ti nevybledne hned na slnku ja by som si ju pred letom nedavala robit , skor po lete ked niesi vystavena slnku 3 mesiace