STOP prežieraniu

adik4

spiralka.vsetko to zacalo asi 4 roky dozadu bola som fakt tucna tak som s tym chela nieco robit.schudla som na 50 kg pri vyske 175 bola som na hranici anorexie nic som nejedlaa vyzerala som fakt hrozne ako kostra.trosku sa to zlepsilo a dostala som sa na terajsich 56 ale chem schudnut este ason 3 kila a preto som zacala vracat.kazdy den si naordinujem co budem jest a ked to porusim tak to hned vsetko vyvracam...a tak to ide dookola..ty mas aku vysku vahu ak sa smiem spytat??a preco chces chudnut nieco ta k tomu motivuje ??alebo mas nejaky konkretny dovod alebo len lepsi pocit....???

SpiralkaA

adik4-fuuu tak mi sme so asi fakt dost velmi podobne no ja mam presne tolko co ty o mesiac uz bude 18.a este mozzem sa opitat ako dlho trpis ppp?ja som z bulimiou zacala asi pred rokom a od kedy to zacalo chcem s tym skoncit no proste sa to neda:(((teraz som mesiac a jeden tyzden nevracala som na tok trochu lepsie len si pripadam strasne tucna chem schudnut aspon take 3kg len sa mi to nedari:((

adik4

spiralka....ani ja neviem normalne jest...ked niekam ideme sadnut tak pijem jedine caj alebo mineralku colu som nemala asi 3 roky proste nedokazem to.a s jedlom je to este horsie....inak mam 17...ty???

SpiralkaA

adik4-no ja len dufam ze sa z toho raz dostanem.mozem sa opytat kolko mas rokov?ja uplne neznasam ked mam ist niekam len colu sadnut a ja proste nechcem a vtedy si pripdam cudna pre vsetkych a je mi to trapne.no najviac sa bojim leta ked pojdeme niekam s mojim prietelom on o tom nevie ja by som mu to nedokazala povedat a budem musiet jest a ja to nezvadladnem lebo ja neviem normalne jest:((((

adik4

spiralka....ahoj ...ja len ze sa nachadzam v presne takej istej situacii ako ty...mam sestru ktora sa moze napchavat od rana do vecera a vobec sa to na nej neprejavi.je tenka ako prutik.co by som dala za to keby som ako ona ja zjem nieco naviac a uz je to na mne vidno...uz asi 3 roky sa stravujem dost biedne nejem maso sladke vyprazane a nic podobne.moju stravu tvoria len nizkotucne veci cestoviny ryza syry jogurty a tak a casto sa mi stava ze sa tymito relativne zdravymi vecami doslova prezerem ako napr teraz.moje brucho je dvakrat vecsie ledva dycham je mi zle...zjedla som neuveritelne mnozstvo veci....asi to idem vyvracat....ako si pisala ze si to vasi nevsimaju.nasi su taki isti..sem tam mi nadaju aby som sa normalne s nimi najedla toho co je navarene ale ja proste nechcem radsej si zjem to svoje a to je asi tak vsetko.trochu ma to aj stve ze si ma vobec nevsimaju...tiez som na to sama..nikto o mojich problemoch nevie ani kamarati ani sestra ani nasi.ja uz vazne neviem chcem sa z toho dostat pretoze mam problemy nielen zdravotne ale aj spolocenske napr ked chcem ist s kamaratmi niekam sa najest...ja si nic nedam a len sa na nich divam..potom ma len ohovaraju ze som divna....myslim ze mam naraz anorexiu bulimiu a este aj ortorexiu...to je zivot..

stav

baby hore hlavuuuuuuuuuuuuuuu ja som schudla kilo vidim si to na bruchu.. treba jest patkrat denne, male porciee a na vecer viac zeleniny a bielkovin mam to odskusane, cez vikendy sa uz neprejedam jem len trikrat denne lebo mi aj tak nechuti a nemam cas velmi... aj dnes len ranajky ovsene vlocky, banan, mlieko. obed:kuracie prsia,kusok graham.rohlika, zelenina, acidko. vecera acidko, kalerab

spiralka

cely tyzden som nejdla pomali nic ani som nic neschudla:((( a dnes neprjedla som sa no som si to rozdelila ale dost vela som pojedla taku chut som mala ist vracat no nesla som viem ze priberiem zase skazena nalada zas budem chudnut nic nejest a tak sa prejem a pojdem vracat stale dookola mne sa uz nechce zit taku beznadej citim:(((