NESPOLAHLIVE KONDOMY??? prosim poradte

Príspevok v téme: NESPOLAHLIVE KONDOMY??? prosim poradte
karin

prosim vas neviete nahodou nakolko percent su kondomy spolahlive?? vzdy ich pri sexe s partnerom pouzivame, nikdy nam nepraskol a vzdy ho potom este aj skontrolujem ale uz mi dva tyzdne meskaju kramy tak zacinam mat strach.....nemoze to nejako presiaknut alebo sa tam urobit malinka dierka ktoru si clovek nevsimne alebo nieco ja neviem co?? ake je sanca ze by som mohla byt tehotna? aha a este ze moj priatel ho pred urobenim nevytiahne ale vystrieka sa vo mne do kondomu.....tak ja neviem....nemoze to vyjst az hore a pretiect cez okraj ze?? boze napiste niekto ze som len paranoidna lebo asi uz umrem od strachu....

CMu_Q

nam durexy ani raz nepraskli,... a to ich uz pouzivame dva roky...
a ta HAK nie je az taka najlepsia volba. V dnesnej dobe je vyber hormonalnej antikoncepcie najhorsou volbou!!! (sam rng povedal). Co sa ochrany tyka ano, ale snad ti je zdravie prednejsie, tak si to rozmysli....

xxxxx

mnooo pane boze ako keby som citala svoj pribeh :D ja tiez vzdy sexujem len s kondomom a presne to tak robime s priatelom ako vy a tiez mi vzdy meskaju kramy aj 3 tyzdne,proste mozno si naxladnuta :) mne to gynekologycka tak povedala :)) nemas sa coho bat podla mna :) i ked aj ja vzdy stresujem lebo mam strasnu smolu :( ale teraz od maja zacnem brat hak yasminelle pre istotu :),tak radsej skus aj ty :))

CMu_Q

spermmicidny - ide o taky krem/gel, ktory sa pouzije za ucelom znicenia spermii... spravidla sa nejako nanasa do vnutra (posva) a po ejakulacii tento krem zabija spermie... prikladom je i PHARMATEX (krem, alebo kapsule) kapsule sa zavadzaju 5 min. pred stykom co najhlbsie do posvy a nasledne po rozpusteni sa prejavuje ich spermicidny ucinok (zabija spermie)... to iste plati aj u kremu pharmatex s tym, ze netreba cakat 5 min., pretoze tato forma spermicidu je uz v potrebnej konzistencii pripravena niciiic spermieee :))

karin

no ved praveze on nam nepraskol, vzdy som ho po sexe este kontrolovala a selijak macakala ci nahodou niekde nevytecie a nic......no ale pri mojej smole by som mohla aj z bozkavania otehotnet podla mna......tak dik za odpovede, zajtra si teda urobim ten test ak to v noci nedostanem