Lesbicky sex

Príspevok v téme: Lesbicky sex
zuvinka

Ahojte baby. mam taku otazku zo zvedavosti:)) uz ste mali niekedy nieco s babou?...lebo ja by som to aj vyskusala, ale asi by som musela byt pripita trosku a tu babu nepoznat. Tym ale nechcem povedat, ze sem si idem potencialne partnerky zhanat :-D...len matak zaujima, ze ci sa vam to lubilo, ci te to neolutovali.

Iva4a

bože baby ani si neviete predstaviť ako by som to chcela skúsiť.. ale proste je to ťažké pretože je divné ísť za babou a povedať jej že sa mi páči proste som to už zažila.. ale tiež velmi nad tým uvažujem a bola by som strašne šťastná keby sa mi nejaká holka ozvala.. musí to byť úžasné pri babe je to také iné ako pri chalanoch.. baby sú jemné sladké a krásne.. dúfam že si nemyslíte že som nejaká nadržaná lesbička.. podotýkam že som Bi..

Evka30

ako sa teším,že nie som nejako narušená.ja už dve deti mám.Vek 29.Od 18 to medzi mojou naj kamoškou a mnou vrie,ale nikdy k tomu nedošlo.Možno raz...Veľmi by som to chcela skúsiť.Asi som tiež bi.Tajne v snoch....

ajjaaa

aj ja mam priatela,mali sme raz sex v stvorke a potom som to robila len s tou babou..bolo to uzasne..odvtedy nic,viem,ze nie som lesba,ale aj tak zvyknem mysliet na sex so zenou, ktoru nepoznam...

ajateda

caute baby. jezis maria, ani si neviete predstavit ako by som to chcela skusit. mam priatela, strasne ho lubim, ale sex s babou..to musi byt riadna supa! baby su take sexy, to je uplne o niecom inom. len by som to nemohla robit s kamaratkou..a zase s uplnou neznamou, co sa najde v inzerate, by som to robit nechcela. to musi niekde v bare, napr, preskocit iskra a cele to musi byt úprirodzene a spontanne..len sa bojim, ze sa takej "nahody" nedockam..

zuvinka

cccxxx: a nezda sa ti, ze jediny, kto tu ma vymyty mozog si ty?! lebo ty ako jedina/y nas tu len urazas a vypisujes sem take kraviny, ze sa mi az rozum nad tym pozastavuje. Odkial si dosla/dosiel k takym nazorom, ake tu propagujes? V cirkevnej skole ti to do hlavy natlacili?...
Toho, ze by ma mal lesbicky sex priviest k nestatsiu sa naozaj neobavam. Jedine ma moze doviest k orgazmu. Skor ty sa zamysli nad tym, ze ci sa ti to v zivote nevrati vo forme nestastia, ked nedokazes akceptovat homosexualne orientovanych ludi a ludi, co s tym experimentuju, aby prisli na to, co vlastne su, ci hetero-, ci bi-, ci homosexuali...mozno keby si si aj ty zaexperimentoval/a, tak prides na to, ze vobec nie si az tak hetero, ako si o sebe myslis...
A este raz podotykam, ze zamysli sa nad tym, keby sa ti tvoje dieta priznalo, ze je homosexualne orientovane, ci mu budes tiez zato nadavat! je mi ta luto, ze v 21.storoci mas taky primitivny nazor na inak orientovanych ludi...
A aby ti bolo jasne: ja akceptujem tvoj nazor, ze si proti lesbam, lebo kolko ludi, tolko chuti, ale nikto ti nedal pravo nas bezdovodne urazat, tak bud sem nabuduce napis normalny nazor alebo si tie tvoje primitivne reci a urazky nechaj pre seba!