Socialna fobia

Príspevok v téme: Socialna fobia
AlexFizz

Ahojte vsetci, co mate socialnu fobiu!

Studujem psychologiu a chystam si pripravit maly vyskumcek k diplomovej praci s temou SF.

Touto cestou hladam vhodnych participantov buduceho vyskumceka.

Staci, ak sa vam chce zucastnit, pojde pravdepodobne o vyplnanie dotaznika/dotaznikov a podobne.

Pekny den!
-------------
Sociálna fóbia, sociálna úzkostná porucha - www.zdravie.sk

preco

Ahojte, aj ja skusam zit, akoby nic. Je to tazke. Napiste aspon o nejakych uspechoch, aby sme sa povzbudili. Ja som si dnes napriklad dovolila oponovat jednemu panovi a on maposluchol, nebol to len sen?

jajka001_

nezamyslaj sa nad tym,fakt to nerobi dobre. snaz sa zit tak akoby ti vobec nic nebolo, rob veci ktore ta bavia. a na pocity inych aj na svoje kasli.

la femme

ahoj pati..uf..asi som sa moc do toho zahlbila a zamyslala sa nad tym prilis..je to horsie ako kedykolvek predtym, ale snazim sa mysliet na to co najmenej..bojujem kazdy den.no co ine nam ostava ;)

MiaiM

Ahoj všetci. Čo je hladina alfa? Je to zjednodušene povedané stav mysle, keď už nespíme ale nie sme ani úplne prebudení. Ráno pred zobudením a večer pred zaspaním. Je to ten príjemný pocit, ked ešte akoby spíme ale už reagujeme na zvuky okolo. V tomto stave je našš mozog velmi produktívny aj ked si to neuvedomujeme. Nie je to hypnóza. Dá sa naučiť vchádzať do tejto hladiny a využívať napodporu liečenia, zvyšovanie sebavedomia, zbavovania sa zlozvykov a fóbií. Neškodné, účinné, bez vedľajších účinkov. Ako sme sa naučili ukladať do mozgu rôzne škodlivé návyky, tak si ich vieme aj preprogramovať na dobré návyky. Len treba vedieť ako a chcieť.

Cakla

Ahojte... Alex Fizz, bola som pred dvoma rokmi u psychiatra, brala som seroxat a ustupilo mi to.. teraz mam nejake osobne problema, aj zmenu zamestnania som mala, tak je to tu zas...preto by som rada niekoho, s kym by sa dalo osobne stretnut... ja byvam pri Myjave....popripade by som rada sla j k tomu doktorovi, ale samej sa mi nechce :(((

jajka001

trapit sa tym, ci ma ini maju radi...napr. u mojho manzela som podobne pocity ani myslienky nikdy nespozorovala - on je spolocensky az strach - vobec sa niecim takym nezaobera, robi to co ho bavi, s ludmi s ktorymi ho to bavi, prisposobi sa ak treba, aby zapadol - netrhal partiu...od neho som sa naucila vela veci, ma to prirodzene v sebe, taha k sebe ludi, a ani zdaleka nie je perfektny - sledujte takych ludi a odkukavajte, ako rozmyslaju. ma zmysel pre humor - to je jeho najsilnejsia stranka