vztahy /na dialku

Príspevok v téme: vztahy /na dialku
niuna

mam vztah na dialku a dost citlivu povahu co je velky problem, s priatelom fungujeme tak ze sme spolu kazdy druhy vikend priblizne alebo zakazdym ak sa da, ide o to ze ked niesom s nim tak mi je vkuse doplacu mam strasne depkove obdobie bez neho,ani smiat sa mi nechce, nechce sa mi bez neho zit, mame velmi dobry vztah, len cas bez neho sa mi neuveritelne pomaly vlecie,dalej je to ze nieco pokazim alebo niekto nieco povie alebo vidim v tv alebo na internete nieco smutne a hned zacnem plakat,nic ma nebavi neviem sa odreagovat,vzdy zacnem mysliet na to co robi kde je s kym je ked mi prave neprezvana alebo nevola,nepise, som ako posadnuta/ prezmenu on koli mne place aj predo mnou ... je to medzi nami dost silne, chcela by som vediet ako si vyplnate chvilky bez priatela/priatelky? ked na vas pride hrozna depka,taka ze by ste si najradsej lahli do postele a zobudili az vtedy ked by ste boli pri svojich priateloch /priatelkach?som sama co mam taketo slabe chvilky na pokraji zrutenia?!niekedy mam pocit ze som z toho uz nahlavu a potrebujem psychiatra :( co mam robit ked mi je takto otrasne?ako sa mam odreagovat?

lenuliatko

ahoj niuna..
presne taky vztah som aj zazivala.vydrzali sme to 4 roky.ked som mala 18 a on mal 21 sme sa vzali.nevydrzali sme to proste.medzi nami bola dialka vyse 400 km.hrozne sa lubime sme stale spolu.ja mam teraz 20 on 23 a uz mame aj dcerku pol rocnu
cas bez neho som si vyplnala hudbou a stale som cumela do knih a filmou.a revala som v kuse.to boli riadne depky.ale vazila som si aj komunikaciu na nete aj cez mobil.nerob z toho velku tragediu a nepripustaj si to tak lebo ta to znici a prevalcuje.aj ked je to hrozne tazke takto zit.ber to aj tak ze vasa laska je skusana a aj vasa trpezlivost ak to vydrzi to si mozte povedat sme dobry a fakt je to laska ako hrom :) vela stastia

ali :)

pre niunu

Ahoj Niuna,
poviem ti, ze si velmi citliva a naviazana na svojho partnera, co nie je velmi dobre, pretoze v buducnosti sa moze stat, ze sa vam to skonci. To, ze mate vztah na dialku, ma mrzi a viem ake tazke to je. Ty sa s nim vydavas kazde dva tyzdne alebo ako si to spomenula, ale ja s tým mojim som len tyzden v roku. Niekolko mesiacov nam to klapalo, padali pekne slova a tak,ale po urcitom case to padalo dole vodou. Nas vztah bol nudny, nic sme si nemali povedat...akoby skapal pes. Teraz sme akoze spolu, ale opat oddeleny. On byva v inom state a ja tu na SR. Je mi to niekedy doplacu, ze milujem takuto osobu, ktora o mna uz tak nestoji ako predtym ale stale ho lubim. Ja viem ze je to blbe, ale co uz.... vzdy si poviem, ved oplakavanim nic nedocielim, zbytocna strata casu. Preto neplac a nezufaj, tvoj priatel ta ma rad, ked to vies. A to ze nei ste spolu casto je vyhoda pre vas, aspon vam je kazdemu smutno a potom ked ste spolu sa sebe ustavicne venujete.

CMu_Q

ja som zazila nieco poodobne, s priatelom sme uz 2,5 roka... najskor sme studovali na strednej v inych mestach, teraz na vysokej skole v inych mestach. Pocas strednej sme boli spolu kazdy tyzden, akonahle sa dostal na VS, tak kazdy mesiac, zo zac. to bolo pre mna neznesitelne,...teraz somm si uz na to zvykla, mame sa radi, sme v kontakte, ale ci to vydrzi je otazne,... ja isto viem, ze by som mu dokazala byt verna po cely zivot, t.zn, ze by som dokazala prezit tych par rokov kym dostudujeme,...ale ci on - to je uz otazne, vsetko zavisi aj od povahy....

ttannia

Presne to iste som zazila aj ja. Mala som vztah na dialku. Zo zaciatku bolo vsetko v poriadku, volali sme si, pisal mi, ako mu chybam, ze ma miluje, same milacik. A potom mi zrazu napisal, ze bude lepsie to skoncit, lebo sme od seba daleko. Ked som mu navrhla, ze pridem za nim, hned to odmietol. Podla mna su vyhovorky kvoli dialke zbytocne, ak chcu byt spolu, budu.

0vecka

ja viem ze nepotrebujes ale kebyze to skusis tak sa ti ulavi aspon troxu no vobec ti nezavidim ale drzim palec snad to date ... ono najhorsie je na tom ked ty sa snazis a ten druhy ti potom povie ze aj tak to bolo iba trapenie a ze je mu bez teba lepsie ...

niuna

tak vyse polroka sme spolu, ale sme mladi ja mam 20 :( este mi treba dokoncit skolu on tiez musi... je to tazke.. to stahovanie je este velmi daleko.. ale rada by som s nim ostala. len nikdy nikto nemoze vediet co bude dalej, teraz ale viem ze ho milujem a viem ze aj on mna! len ten ocit samoty ma zabija :( ked niesom s nm a komunikujemem len cez net alebo si volame.. :( a tak uz mi z toho naozaj sibe a na inych pozerat nepotrebujem.. vobec .. vobec ma to ani nelaka

0vecka

no ja som bol na tom rovnako tiez mi bolo do placu a to som chlap nakoniec to ona skoncila s tym ze ma uz nemiluje ... ja som sa snazil mysliet na nieco ine ale popravde mi to neslo nikdy podla mna je jedina moznost ako to udrzat trosku pridusit tu lasku ist sa prejst po meste popozerat inych a myslim tym len okukovat :) no neviem kao dlho to u teba uz trva skus napisat mna by to celkom zaujmalo a ze kedy sa planujete k sebe nastahovat :)

hasička

Ja som na tom podobne. Tiež keď som neni dlho s priateľom, tak mi je smutno a to tiež bývame spolu len cez víkendy, lebo cez týždeň sme v škole. Poznám ešte jednu takú kamarátku, ktorá má detto problém