Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Clip in pričesky

Príspevok v téme: Clip in pričesky
kiTuskHa

ahoj, chcela by som sa spytat či niekto nahodou neviete kde by som mohla zohnať clip in príčesky čierne asi 60 cm dlhé z ludskych vlasov :)
vobec neviem kde ich mozem kupit či sa mam popytat v kadernictvach alebo tak nejak :D
cez net si to velmi NEchcem objedavat....

...
ak niekto viete o nejakom takom obchode tak mi napiste prosim :) najlepsie by bolo niekde v okoli Banskej Bystrice :)
ďakujeeeem :)

katie77

ahojte, ja si osobne objednávam clip in ofiny na internetovom obchode, zatiaľ spokojnosť, ceny sú taktiež priaznivé, posielam odkaz www.invlasy.sk

danielaaa

tak ako zamotaju sa ti urcite :) neumyvaj ich, nezehli, nekulmuj, nelakuj, proste nic, iba takto ti vydrzia najdlhsie

Daduskaa

Ahojte ja som si objednala z netu obyčajne vlasy umele su krasne na nerozoznanie od mojich ..... no len sa bojim že sa mi pokazia kedže stali len 10 e :) neviete mi poriadit ako sa mam o ne starat ja viem že nemaju dlhu životnost ale tak za pokus nič nedam :) Dakujem :)

Daduskaa

Ahojte ja som si objednala z netu obyčajne vlasy umele su krasne na nerozoznanie od mojich ..... no len sa bojim že sa mi pokazia kedže stali len 10 e :) neviete mi poriadit ako sa mam o ne starat ja viem že nemaju dlhu životnost ale tak za pokus nič nedam :) Dakujem :)

danielaaa

pa3ss mozem sa opytat ake su to vlasky, ja mam tiez vlasy z tejto strnaky aj som spokojna, avsak na obale som uz nenasla vyrobcu ale len nalepku z ich prevadzky, a objednala by som si ich cez ebay teda, dakujem

Angelina32

ahoj ja mám s clip in vlasy len dobré skúsenosti. Nosím je vlastne už pár rokov a nevymenila by som ich. Normálne je žehlím a dokonca som ich aj 3 * farbilia. Jsou od značky HairStar www.vlasy-cz.cz
moja sestra je kaderníčka a berie od nich nejaké virgin tie som teda neskúšala, ale hrozne je chválila tak som si tam taky nakúpila. Inak jsem skúšala ešte vlasy z Aukra a to bola hruuuza.To juz niee :-)

rruby

Ahoj, ja som si clip in objednavala z ebay.com, su tam presne tie iste vlasy, co ponukaju nase internetove stranky ale o polovicu lacnejsie. Clip in sa nosia len prilezitostne, takze nemusia byt az takej vysokej kvality ako su vlasy na nadpajanie keratinom a pod. Ked si to objednas, pride ti jeden dlhy pas vlasov, ja som si urobila len jeden "stlpec" a pod neho som si nasila dalsie dva rady (takze dokopy som mala tri rady).Je to lepsie, ako mat tri stlpce vlasov a pol hodinu sa s tym hrat, tak si nasadis len jeden a ma to uplne rovnaky efekt ako si pripinat tri rady, len ti to zaberie menej casu a vlasy mas vkope a nepadaju ti.Este jedna rada, ked si budes pripinat clip in na svoje vlasy, tak si ich pred tym presprejuj lakom na vlasy a trosku natupiruj, potom ti to bude lepsie drzat a nezosmyknu sa.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Clip in pričesky - Fórum - ZDRAVIE.sk