zineryt

Nicoolka73

Aj mne veľmi vysušoval pleť... ale natierala som si ju hydratačným krémom.. ale môžem ho len pochváliť pretože po 4 týždnoch som nemala akné.. čo som sa sním dlho trápila

lils

Zineryt mi veľmi suší pleť. Vyzerám ako po spálení (keď sa vám šúpe koža). Dobrý pocit z neho nemám. Zdá sa mi, akoby tým pokožka trpela. Zatiaľ ho používam len 2 týždne a účinok sa môže prejaviť aj po 12 týždňoch, ale ja teda neviem. Je to antibiotikum, čo u väčšiny najprv vylieči, ale potom už nezaberie. Ja som však dávno používala tiež roztok na báze erytromycínu a ten mi akné na miestach kde bol aplikovaný vyliečil a po vysadení sa už nevrátilo vôbec. Hádam to bude aj prípad Zinerytu. Len to sušenie mi je teda dosť proti srsti.

TylerD

Mne zynerit sice pomohol ale len docasne pouzival som ho asi tak 2 mesiace a mal som totalne super plet ziadne akne ani nic a potom ked som prestal tak sa to cca po dalsich 2och mesiacoch vratilo len s tym rozdielom ze mi uz zynerit na to nezaberal :)

Nicoolka73

aoj ja som používala zinerit aa mala som akne a po nom mi akne prešlo ja len chválim.. len treba používať krem ja som mala taký antibiotikum v kreme.. a s tým som to kombinovala a pomohlo mi to len chválim pekne vysuší pupiky

simka111

Chcela by som sa opytat aky opalovaci krem na tvar pouzivat ak pouzivam zineryt... mozem pouzivat od biodermi na mastnu plet????? dakujem