po 2 tyzdnoch

Príspevok v téme: po 2 tyzdnoch
pusinka90

ahojte mam 172cm a 59kg... som dost vypracovana ale cchcela by som aspon trocha schudnut alebo aspon nejake chybicky upravit.... zacala som cvicit na stac. bicykli (akoze cvicim casto mam kondicku ale teraz som si povedala ze kazdy den) jazdim rychlost 23-25km/h priemerne 50-90 minut. Myslite si ze po 2 tyzdnoch bude nieco na mne vidno??? plus jedavam pravidelne.... (stravu mam.. schudla som uz 10 kil asi tak za pol roka alebo tak nejako...)

pusinka90

zuzic a vobec si nemyslim zesu tucne ved teraz mas vela moznosti ako in line korcule a tak s kamoskami e to zabava a pritom budes aj o nieco lahsia :-)

pusinka90

ja mam v stehnach 54cm a myslite si ze by sa mi za ten cas podarilo aspon troska schudnut
zuzic:ja som sa snazila chudnut 2 roky a vysledok ziadny skor som len pribrala .. nasla som si priatela a ked som stupila nedavno na vahu pretze mi okolie zacalo hovorit ze som vyrazne schudla a vsimla som si to aj na obleceni odvazila som sa a skoro som odpadla ked som videla kolko som schudla ... nikdy som si nemyslela ze este niekedy schudnem.... proste som sa len nezatazovala vahou prvej som bola kazdy den na vahe teraz mi staci raz za cas a vzdy je rucicka o nieco nizsie a to sa vazim vzdy po jedle a vecer cize ked najviac vazim ( nam sa vaha pokazila a vacsinou ked sa k nej dostan u krstnej tak som po jedle :-)

zuzic

juj no neviem ci to je presne pod zadkom ale niekde kde su naozaj tucne to je 59. ako to hodnotis?
a tie tri miery to je brucho, stehna a ...

zuzic

pusinka ja ta obdivujem. nedokazala by som schudnut za pol roka 10 kg. a podla mna si uplne super postava. to keby si videla mna:P