Vaginalny kruzok Nuvaring

Príspevok v téme: Vaginalny kruzok Nuvaring
lilinkaaa

ahojte.. gynekologicka mi predpisala ten nuvering.. no a dnes som dostala menzes cize dnes som si ho chcela zaviest ! .. ale nechapem .. ked stlacim ten kruzok a zavediem si ho tak pohoda.. a ma to ostat v takom tvare ako som si ho zaviedla ? .. uz hlbsie si ho zavies neviem ! .. ale aj tak to citim akoby padal von :( . a ked si vyberiem tampon tak mi vyjde s nim ! .. co mam robit ? .. a ked som si vsuvala tampon tak sa mi nuvaring posuval von ! .. :( .. uz som zufala.. a neviem ci som neurobila chybu. lebo potom ma to cele nasralo a vybrala som si ten nuvaring asi okolo jedenastej dnes.. a teraz som si ho znova zaviedla.. ale furt to iste :( .. co mam robit ??

nikki.7

Júlia 25: Ja som mala presne také isté pocity, plus ja som navyše mávala migrény, depresie a doslova stavy,aké som predtým nepoznala. Nuvaring som mala necelý mesiac, možno 17 dní a vybrala som si ho von,pretože som nemohla strpiet tie stavy a bolesti v podbrušku. Bola som sama zo seba celá nervózna.

Tiež som si myslela,že ho niekde vytratím,alebo či mi ho priatel pri sexe nepodá hlbšie dnu,ale ked som ho vyberala,tak som ho v pohode nahmatala a vytiahla.

Odvtedy nemám nič,ani nič neberiem a cítim sa super.

Júlia 25

Ahojte, ja mam kruzok uz druhy tyzden, stale spinim, obcas pocitujem tlak v podbrusku ako pri menstruacii, nemam chut na sex a co je najhorsie nemozem ho nahmatat, bud mi vypadol, alebo mi ho mohol manzel pri sexe zatlacit hlbsie?neviem co sa stalo.

Júlia 25

Ahojte, ja mam kruzok uz druhy tyzden, stale spinim, obcas pocitujem tlak v podbrusku ako pri menstruacii, nemam chut na sex a co je najhorsie nemozem ho nahmatat, bud mi vypadol, alebo mi ho mohol manzel pri sexe zatlacit hlbsie?neviem co sa stalo.

sklamana:/

baby, poradte mi, kruzok pouzivam uz dva mesiace...a ziadne ine ucinky nepozorujem ako strasne depresie,dva tyzdne vkuse som smutna, sama uzkost, menim nalady, inak mi velmi vyhovuje,pozorujete niektora podobne priznaky? ci myslite ze to nieje nim?prosim poradte

Matka55

mne ten nuvaring nesadol. zaviedla som si ho v pohode, stlacila som ten kruzok v strede a snazila zaviest hlboko ako tampon. on sa potom sam 'ustelie' dnu. ale nesmiete ho citit. ja som mala strasny pocit tlaku v podbrusku, normalne az neznesitelne, take pichanie. tak som si ho vybrala a uz ho nepouzivam. tiez som za neho vyhodila cca 1300sk, to boli 3ks, neviem kolko teraz stoji, ale tak mala som este 2 nepouzite v krabicke, ked mi skoncila zaruka, tak som ho vyhodila. skoda penazi pre mna. mozno vy budete mat ine skusenosti.

alex :-)

fhu tak teraz jak čitam ste ma velmi ovplivnili ... mne to dneska predpisala gynka , pri sexe to nezavadzia ? ... pocula som ze vraj kruzok pocase ovoplivnuje zrak ... čo je na tom pravdy ? čo najhorsie sa može stat pri použivani nuvringu ??? prosím . DAKUJEM

aadrin

mne zacali pri nuvaringu problemy s mykozami, samozrejme, ze to nebol jediny dovod, ale urcite k nim z velkej casti prispel... kazdopadne nuvaring som musela hned vysadit... a tiez som mala problemy so zavadzanim, sem tam i pri sexe... mne tento sposob antikoncepcie nevyhovoval... vela roboty s nim...ale j ti individualne...a uz by som si ho nedala...ani ziadne cudzie teleso...