Pomoc chcem prestat fajcit

Príspevok v téme: Pomoc chcem prestat fajcit
kika32

Nemam pevnu volu.Kazdy vecer idem spat s tym,ze od zajtra nefajcim. Rano zase vstanem urobim si kavu a automaticky si dam cigu. Take hluposti ako naplaste mi vobec nepomahaju.Aj ked mam naplast a nieco zjem stale myslim iba na cigaretu. Fajcim dost vela, niekedy aj krabicku denne. Ak sa Vam to podarilo poradte ako na to. Nie je to take lahke ako sa zda povedat si prestanem a hotovo, uz sa mi podarilo aj mesiac vydrzat ale ak som mala nejake problemy,zase som sa vratila k cigarete

Nani

Kraaska, asi Ťa trošku sklamem, pretože si o tomto spôsobe určite už počula, len si ho pre jeho nákladnosť nevyužila. Ja naň nedám dopustiť, pretože pred pol rokom som si nevedela predstaviť ani jeden deň bez cigarety, nieto 4 mesiace.
Užívam liek Champix, sú to malinké modré tabletky, na začiatku užívania môžeš fajčiť, a ten liek Ti zoberie chuť na cigaretu. Mne to trvalo 3 týždne, než som prestala, niekto prestane už za týždeň, niekto za mesiac atď. Ak chceš, napíšem podrobnosti.

Nani

Kika, ozývam sa neskoro a možno zbytočne. Ale ak ešte stále fajčíš a chceš prestať, napíš sem, poradím Ti, ja už pár mesiacov nefajčím a temer vôbec som nepoužila pevnú vôľu.

tHeMilan

AJa som prestal fajcit zodna na den, po hospitalizácii v nemocnici.stale som jedol miesto cigariet a nejaKO SOM TO zvládol, najtažšie sú prvé 3 dni a garantujem tii že ked to vydržíš vybuduješ si k cigaretám určitý odpor.Sprav to zo dna na den.Veľa šťastia..

frgrtg

a co teraz ze nemas ?bud rasda ze mas vobec nejaky..ani aj nemam pri sexe a absolutne mi nechyba paci sa mi to aj tak ..neviem co robite z toho taku vedu

ellie

kika.. k rannej kave si daj radsej nejake jedlo ako cigaretu.. mozno budes mat takto par kil navyse, ale aspon budes zdravsia.. a vyskusaj zuvat co najviac zuvaciek.. drzim palce =)