Od kolkých rokov make-up?

Príspevok v téme: Od kolkých rokov make-up?
lusily

Od kolkých rokov je vhodné využívať make-up? jasné že ak by som ho nepoužívala vôbec bolo by to fajn ale moja pleť ma mnoho nedokonalosti ktoré by aspoň make-up občas pomohol prekryť. dôkladne sa o pleť staram. Ale aj tak chcem vedieť že do kolykch rokov by mohol make-up viac uškodiť ako pomôcť.

neznámy

Make-up? Ak si myslíš,že je na tvojej tvári niečo škaredé, tak to zamachli.To pekné nechaj, aby sme sa kochali krásou my všetci.

huba-buba

Mne v nejakych 11-12 rokoch zacali problemy s pletou. Pouzivala som make-up aj aknecolor, ale kozny mi to neodporucal, vraj to strasne upchava pory a zabranuje hojeniu pleti.
Teraz mam plet uz trocha lepsiu a pouzivam len korektor na nedokonalosti.

lusily

mám 13 aj niečo. už asi od 11 rokov trpim mastnou pleťou,vyražkami... preto som teraz začala uvažovať o make-upe aspoň v dňoch ked už korektor samotný nepomôže.
aká značka je najlepšia pre takú mladu pleť?

ellie

ale suhlasim aj s jaja :).. ak je kozmetika dostatocne kvalitna.. a ja tiez mozno od tych 14 pouzivam make-up.. mne vyhovuje max factor..

ellie

lusily.. a kolko mas rokov? inak ono kozmetika vo vseobecnosti v akomkolkvek veku nerobi dobre pleti.. ale ak sa s make-upom citis lepsie, tak ho podla mna kludne pouzivaj =)

jaja:)

Ja hopouzivam od trinastich od aknekoloru som presla na affinitone... mamprobelmy s pletou tak preco ho nepouzit atak sa vravi ze kvalitny make up pokozke skor pomoze ako uskodi...kedze ju ochranuje pred vonkajsimi vplivmy