krvácanie po sexe

žakyl

Ahojte, po oralnom sexe pri pisani trosku akokeby krvacam je to meiren ale stale to ej a to je uz 2 dni po tom...poradte mi ci mal niekto podobny problem prosim...vdaka

Martinka2

ayelin
je to zapal mocovych ciest prave tym prechadza moja mamka....nebola u lekara pomohol jej urologicky caj a aj to ze jedla zavarane cucoriedky a susene brusnice...brusnice a cucoriedky pomahaju pri problemoch s mocovymi cestami v akejkolvek podobe su aj tabletky z brusnic chodi na to reklama v TV...

rew

ayelin> zapal moc. ciest... skus pit veela urologickeho caju a vseobecne vela tekutin a byt v teple. Ak to do par dni neprejde, chod k lekarovi.. Asi skor k obvodnemu.. A kedysi som citala ze pri sexe sa drazdi vyvod moc. trubice a zanasaju sa tam bakterie, take je dobre ist sa hned po tom vypisat aby sa to vyplavilo.

ayelin

ahojte potrebovala by som radu dneska mi to zacalo.chodim casto na wc pisat a ked pisam strasne ma to pali akoby som pisala cez ziletku a pisam krv.vcera som mala sex moze to byt od toho?

ayelin

ahojte potrebovala by som radu dneska mi to zacalo.chodim casto na wc pisat a ked pisam strasne ma to pali akoby som pisala cez ziletku a pisam krv.vcera som mala sex moze to byt od toho?

ayelin

ahojte potrebovala by som radu dneska mi to zacalo.chodim casto na wc pisat a ked pisam strasne ma to pali akoby som pisala cez ziletku a pisam krv.vcera som mala sex moze to byt od toho?

lajla222

tiez mam problem, mala som nechraneny pohlavny styk pocas menstruacie...dala som si escapelle, ale krvacam... nie stale, je to 5 dni, a dnes je to zacalo znovu po 3 dnoch..co mam robit???