Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

krv v stolici

Príspevok v téme: krv v stolici
kizy

Dobrý deň,mám dosť veľké obavy o svoje zdravie,pretože už asi dva mesiace nachádzam v stolici stopy krvi.Zo začiatku to bolo iba minimálne množstvo,pripisovala som to roztrhnutiu či porušeniu nejakej malej žilky,ale pred asi týždňom sa to rapídne zhoršilo,no nebolí to.Akonáhle sa vyprázdnim v mise je badateľné množstvo krvi.A to mám len 18 rokov a doteraz som nikdy vážnejšie zdravotné problémy nemala.Nemáte s tým niekto skúsenosti?Vopred ďakujem za prípadné príspevky.

ethel

Nemusíš hneď za všetkým vidieť rakovinu.Divím sa,že to riešiš až teraz!Zatial si vymačkaj citrón,trošku to stiahne.Zajtra určite choď k lekárovi a hlavne sa nekúp v horúcej vode!!!

kizy

Vobec nic ma neboli,necitim to.absolutne nic.len sa to velmi rychlo zhorsilo.staci mi ist na zachod a iba zatlacit a ide krv.nemusim mat ani stolicu.

zuzana12345

To môže byť aj zlatá žila,alebo ten poranený konečník.V každom prípade choď na to vyšetrenie,aby si bola istejšia.A konečník ťa nebolí?Až ano skús kúpeľ v dubovej kôre

kizy

Ahoj Zuzana.Akurat na zajtra som sa odhodlala,ze zajdem k lekarovi.:(.Praveze som pocula o rakovine hrubeho creva a velmi sa bojim.Krv je JASNO cervena.

zuzana12345

tak šup šup k lekárovi,kým nie je noskoro.Nie je to sranda,dúfam že si už počula o rakovine hrubého čreva.Nechcem ťa strašiť.Môže to byť aj poranený konečník,ale fakt by si mala navštíviť doktora.Ja viem že to nieje nič príjemné,ale neodkladaj to.Aká je ta krv tmavá,alebo jasne červená

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

krv v stolici - Fórum - ZDRAVIE.sk