Posilnenie vlastnych pestovanych nechtov gelom

Príspevok v téme: Posilnenie vlastnych pestovanych nechtov gelom
bara017

Ahojte, chcela by som sa spytat ci nahodou nemate niekto skusenost s touto moznostou udrzania si dlhych vlastnych nechtov.. ja ako nemam problem s tym ze by mi nenarastli do pozadovanej dlzky len su dost krehke a ziadne tie vyzivne laky mi nejak extra moc nepomahaju:( tak sa chcem spytat ako je to s tym gelom.. ci to treba casto doplnat.. a je to vobec efektne?

janka.nova

tak ja som si po gelovych nechtoch musela dat pekne ozdravovaciu kuru na nechty, kedze kazda, ktora mala gel. nechty a da si ich dole vie ako to vyzera. Kamoska mi poradila olej na posilnenie nechtov Ikarov a som s nim naramne spokojna.Kozicku okolo nechtov mam peknu a vratil sa mi opat tvar, lesk a kvalita nechtov. ja som si ten olej kupila na nete,ale maju ho aj v lekarnach co som videla :) Tak vela uspechov

marla16

mne pomohol taký spevňovač, volá sa Calcium Gel www.gelovenechty.sk treba ho dávať každý deň, asi to bude niečo podobné ako písala kajka7. ale fakt funguje, mne nechty krasne spevneli po ňom

Nicoll

Ahojte Volam sa Nicolleta anerada pouzivam balzam ... Neviete mi poradit ci neviete nejaky recept na spevnenie nechtov a urychlenie rastu... Prosim ...:) Ozvite sa komentarom... Dakujem

panča

gelova vrstva sa ti odlupne. skus taky zeleny vosk z oriflame (snad este existuje), alebo japonsku manikuru (manikerky, cca 200SK)Ta je svetova -spevni a krasne vylesti nechty

vsevedka

Na svoje prirodzené dlhé nechty používam regenerátor nechtov Regina z DM-ka, stojí asi 1,5 E (treba denne jemnú vrstvu vtierať do okolia necht.lôžka a nechtu), okrem toho raz za týždeň treba nechty ponoriť do kúpeľa z teplého oleja(ja používam olivový)-olej nalejem do mištičky a zohrejem v mikrovlnke, tiež na spevnenie pomáha natierať citrónovú šťavu priamo na nechty

určite to pomáha, mám to odskúšané, stále mám dlhé nechty a pôvodne neboli také pevné, skôr krehké

kajka7

áno pomohol mi,len si ho musíš aplikovat ako som písala každý den odlakovat a aplikovat spevnovač,len to musíš robit pravidelne a ked ti nechtíky spevnejú potom stačí 2x do týždna.zajtra ti napíšem akú značku som používala,nie je taký drahý ako tie super značkové,ale účinný,lebo momentálne mám iný/zn.hean ale nie je taký dobrý

Monitaaa

ja som na tomto fungovala asi dva roky. je to fajn, pretoze ti to aj formuje nechty do krajsieho tvaru a lak na nechtoch vydrzi az do dalsieho doplnania. doplna sa to ako pri gelovych a akrylovych nechtoch kazde 3-4 tyzdne ja som bola spokojna, ale nemala som spevnene gelom ale akrylom. nechty mi to nezničilo. teraz mam sice cele akrylove umele, ale preto ze rada experimentujem z dlzkami a tvarmi nechtu. ja odporučam, pretoze krasne nechty su podla mna symbolom zenskosti