chora po antibiotikach

Príspevok v téme: chora po antibiotikach
zzuzzana

Dobry den,
Pred tyzdnom mi dal lekar antibiotika, lebo som asi 2-3 mesiace vykasliavala zlte hlieny, krv rontgen som mala normalny, ziadne ine priznaky ako hlieny som nemala. Posledny den brania antibiotik sa mi zvacsila prava uzlina na krku, je bolestiva, mam silnu nadchu a fukam zlte hlieny. Uz ziadne antibiotika brat nechcem, neviete co nato moze rychlo zabrat?

- mira

To je príklad nesprávneho prístupu lekára. Vylučovanie hlienu je čistiaci proces.
Je hádam lepšie, keď ti hlieny odídu ako by mali zostať v tele !

Zastavovanie vylučovania spôsobuje hromadenie a ukladanie hlienu a hnisu v tele. Čo je následkom takéhoto ukladania, si vie predstaviť snáď každý. O škodlivosti antibiotík nehovoriac. Lekári takto liečia choroby, ktoré nie sú chorobami a spôsobujú choroby oveľa závažnejšie, ktoré potom liečiť nedokážu.

liana_

ja som svojho casu brala anitbiotika asi pol roka, takze neboj, toto este nie je vela, hlavne aby zabrali. urcite si ale kup nejake probiotika, aby ti nerozbili crevnu mikrofloru.

zzuzzana

Tak dnes som isla k dokrotovi a predpisal mi druhe antibiotika. Nieje to trochu vela na organizmus ked som dobrala prve v utorok a dnes mam zacat iny druh?

zzuzzana

liana v priebehu sa nedialo nic, stale som kaslala zlte hlieny rano ale nic ine mi nebolo, ako poslednych par mesiacov..
Akurat vcera a dnes sa citim fakt chora ked som to dobrala..Idem zajtra k lekarke tak uvidim.

farmaceutka1 a ako inak sa to da liecit?

liana_

ta nadcha moze byt aj pozitivna, vysledok toho, ze dutiny povolili a uz sa hlieny nehromadia a nestekaju dole, ale idu prec spravnym smerom. na druhej strane, toto by sa nemalo diat v posledny den brania atb ale v priebehu, pri vysadeni by si mala byt uz ok. pravdepodobne slabe atb.
odporucam ist k doktorovi a povedat, ze ziadne atb nechces a poradit sa ako dalej, lebo moze tam byt aj nieco uplne ine.