Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

čoStym?Nikka

bon dik za otázku, no mám sa už trochu lepšie... ale nedokážem si nájsť prácu a to ma už dosť štve a doma sa nudím, potom rozmýšľam nad somarinkami, a pribrala som 3 kg, čo je dosť nato, že sa snažím schudnúť... : ) ale už sa snažím držať na uzde a viac športovať. kamoška sa mi snaží vybaviť prácu tam, kde pracuje aj ona, je to dooosť ťažká práca s blbou pracovnou dobou, ale momentálne by mi to aj celkom vyhovovalo, aspoň by som sa sústredila len na prácu... A jeden môj kamoš sa má teraz vrátiť z CZ, vždy som sa mu páčila,jednu dobu sme sa aj pohádali kôli tomu,že som podľa neho akože mala nec hať svojho teraz už ex priateľa a dať sa do kopy s ním. aj mne sa vždy páčil, dokonca som bola do neho zaľúbená pred asi tak 4. rokmi, no a teraz som sama, tak zvažujem, že čo a jak... hm.... a doma som sa z tej nudy dala surovo na origami,jéééj... je to super... začala som skladať rôzne kvetinky a robiť si z nich ikebanky... :D aj knihu som začala písať... keď raz náhodou výjde, tak venovanie bude pre vás.... :D
a vy ako?
dobrú nocku.... cmuky... :D

bon

Ahojte, nikka ty si si ho nenechala rozbit...., zamysli sa nad tym, neobvinuj sa zbytocne....., inak ako sa mas, je to uz lepsie??
ja som dnes bola v skole, a musim zase zajtra, je tam bordel, a uz mi z toho sibeeeeee

sofia.sara

caute kocky..no ja som mala dnes perny den a len teraz som prisla domov a za hodku zase idem prec...mala som dnes jeden pohovor na dost trapne miesto ktorych je momentalne asi vela ale su o nicom vsetky..ale tak uvidim..
nikka ja si nemyslim ze ty si si rozbila svoj vztah..to potom ja by som ho mala rozbity uz milionkrat:))keby to bolo o tomto..ty si nerobila zase az take sceny..viac menej to vsetko plynulo z jeho spravania..

čoStym?Nikka

čauky ahojky... :) darika ani sama neviem... minulý týždeň som už tomu môjmu ex napísala smsku, že bude asi fakt lepšie, keď nebudeme v takom častom kontakte. On mi proste stále vypisoval a volal, ale stále len tak, že ako sa mám, čo robím... Nemala som pocit, žeby to chcel vrátiť späť, aby sme boli zas spolu. Teraz už viem, že on to má proste v povahe a bojí sa o mňa, a nie len o mňa, ale aj o tú "jeho bývalú" sa bál, pre ktorú som vlastne založila túto tému, a zrejme pre mňa nebola žiadnou hrozbou a fakt jej chcel len pomôcť... som hlúpa. nechala som si rozbiť môj vzťah len preto, že on sa o ňu fakt bál. a teraz sa to už nedá napraviť... no čo už... asi to tak malo byť...

bon

Ahojte, no baby asi mate pravdu a vsetko treba vysvetlovat po lopate, len niekedy by si fakt mohol aspon nieco domysliet...vcera som to uz ani neriesila ked sa vratil domov, nemala som chutm, nepochopil, jeho smola, a aj moja, neriesim.....
sofia, ved aneboj aj jeho to lepenie sa na nu po urcitom case prejde :DD

sofia.sara

s tou lopatou sa pripajam do klubu:D...presne tento vyraz som pouzila predvcerom ked som priatelovi nieco vysvetlovala (nahneval ma) ale nic strasne..
bon no mna to tiez vytocila presne ako si ty pisala...no mozno sa k tomu niekedy dopracujeme.to ten jej frajer je take lepidlo...

darika

Bon
tak to sme dve,pretoze ja kym nepoviem presne po lopate co mi ma byt alebo nema byt povedane a co sa ma a co sa nema,tak by to asi nepochopil.Esteze su na svete tie lopaty,ze?

bon

sofia a ktej situacii, mna osobne by to tiez vytocilo, poznam sa...., ale zase ja som bola velakrat v takej situacii ze sme boli vonku len 3 alebo 5,takze ja som bola vzdy navyse, a strasne mi to vadilo zo zaciatku, ale nakoniec sme si tak zvykli ze ked som isla s kamkoskou a s jej priatelom tak sme sa zabavili lepsie ako ked sme isli sami dve...., takze zase si myslim ze ked ho aj ty trocha spoznas a das aj jemu sancu tak to bude fajn, a kamoska tiez velky osial z neho rychlo prejde a bude chciet byt len s tebou obcas :D....

bon

Ahojte, mna dnes poriadne priatel vytocil, tak som sa urazila, a neisla som s nim, len skoda ze nepochopil cim ma nastval, to su chlapi fakt taki ze im musi clovek vsetko po lopate povedat, alebo len ja som taka zlozita ??? a vcera mi dobabrali na zmluve PSC, a hodili tam inu postu, myslite ze je to az taky velky problem? sa bojim ze mi zabludi faktura....., aj ked na pausali mi to spravili dobre, len na druhej sim co som brala tak to doplietla,a strasne sa mi tam nechce ist....