Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

sofia.sara

no to bolo dobre nikus ze naco kolaciky sak ma vyhodili:D som sa zasmiala:))
ja sa uz musim zahrabat do knih ...

čoStým?Nikka

no ten náš kamoš chce byť mimo toho celého... tak to rešpektujem... my na niečo už prídeme...
a či mi je smutno za prácou? tak to v podstate aj hej, no čo už... kolegyňa už plakala... :) milééé. A žiadne koláčiky, nič... veď ma vyhodili, ta čo? :)

sofia.sara

a nevravela si mu ze si sa stretla s tym jeho kamosom a ze ti povedal ze tvoj priatel hovoril ze nie je celkom ok ten vztah..?
a nie je ti aj smutno ? ze posledny den v praci..taka nostalgia nejaka...ako dlho si tam robila?

čoStým?Nikka

aj mne je to divné, no on tvrdí, že je to jeho kamoš zo strednej, a že sa občas stretávajú, len ja o tom neviem, bo mi to ani dajak nehovoril...
a moja stratégia? no čo ja viem... asi budem taká odmeraná, uvidím, čo sa bude diať ďalej...
a uff...dnes som posledný krát v práci... :(

sofia.sara

joj musim sa veru ucit sway ale tak sa mi nechceee..je to kriz pre mna...
nikka aj mne sa to zda divne ak to bol len nejaky kamos a s iel mu pomahat preco ta klamal???? tam by som dala aj sto otaznikov..nieco mi tam nesedi...je to divne...mne by so i tak vrtalo v hlave.ale ja som zase taka ze nad vsetkym prilis rozmyslam a obraciam z kazdej strany:)

no a poobede tu uz velmi nikto nemal byt ked ostatnym babam sa teraz neda resp nemaju pristup..ty si uz v praci nebola a tak...

čoStým?Nikka

chodil tam za kamošom, ho poprosil, či by mu v niečom nepomohol, ta mu išiel pomôcť... bo raz jedno, raz druhé, bo si tam dačo prerábal v dome, či čo...

sway

Tak prezrad za kym tam bol:-)))
AHoj sofi,tak ako?ides sa ucit?;-)Ja tu ostavam na vikend sama,tak apson nieco porobim:-)