Pribera sa z alkoholu?

Príspevok v téme: Pribera sa z alkoholu?
malickasom

nalepilo sa na mna za poslednu dobu par kilogramov, priatel sa sice nestazuje, ale ked sa vojdem len do jednych rifli tak ma to trosku serie. Proste som v prostredi kde sa vela chlasta. Ked idem von s partiou a dam si k veceri mineralku tak sa na mna vsetci pozeraju divne...ze ci nie som tehotna a podobne. Ine ma nic nenapada z coho som mohla tak pribrat, kedze jem to co stale a sportujem tak ako vzdy. Aby bolo jasne, ja ten alkohol k zivotu nepotrebujem, nie som alkoholik...len som stale raz tyzdenne na nejakej party a popri tom sa pocas tyzdna este vie nieco pritrafit. Aj teraz cuckam uz treti Beton a moje oblubene rifle placu v skrini...

Deniskaaa

Ja pijem, pijem často tvrde,ale aj pivo a také a nepribrala som nič.... všetko je o metabolizme..ja nešportujem, žerem po večeroch, pijem a neviem čo všetko a mam 50kg a výšku 168cm :D takže :D som spokojns :D

liana s

hillary to skor z tych litrov alkoholu priberas,nie zo zemiaku!to ta nanapadlo?alkohol ta odvodni,tak sa citis chudsia,ale ked sa ta voda doplni,zas sa citis akoby si pribrala,kolise ti voda v tele a s tym aj vaha.az 2-3kg moze byt rozdiel.ja som tiez schudla ked som prestala pit,ani som nechcela a nepotrebovala a zrazu mi bolo vsetko velke

cinni

no pribera sa a riadne:)) ja som mala taky rok minuly..same party, akcie, vinka, vodecky.... a za necelych pol roka co som s tym prestala (lebo ma to uz fakt nebavilo) som len tak schudla 5 kil ani neviem ako:)napr ked si das 5 poldecakov a zapijes napr troma dzusmi uz si si vycerpala 1/3 odporucaneho denneho prijmu kalorii:))

hillary

moja mama ma 105 oco 115 co si myslis aky mam asi ja metabolizmus ked zjem na veceru varene zemiaky rano mam o pol kila viac , ja z alku nepriberam a pijem ho na litre a vela a casto takze ja neviem , nehadam sa , mozno je to tak ze niekto nie niekto ano , ja po nom chudnem , nechapem ako je to mozne ale naozaj chudnem z alku som nepriprala ani deko v zivote treba si to testrazit odvazit sa pred a po a hned uvidite ja vinko lubim a to je jedine stastie lebo keby sa z alku priberalo mam dvesto kil pijem ako nota :D

pampamppppp

podla mna niekto z alkoholu pribera a niekto nie ide aj o to aky kto ma typ metabolizmu,jam mam robotu kde sa vela pije od kedy robim som pribrala 8kg a to som stravovanie nijako nemenila a moja kolegyna pije tolko co ja aj viac a stale je rovnako chuda

hillary

malickasom ahoj no tak ja pijem ako nota fest a to mam este aj ppp, ver mi z alku sa nepribera, tabulky mozu ist tak vies kam ..... ja sa vazim kazdy den ked sa napijem , vypijem cca tri litre vina, ked nie vino flasu tequilly , alebo bacardi proste vela, alebo sladke puschinku ked uz nevladzem a niekto mi chce zobrat ,takze ja mam vzdy po takejto akciii o kilo menej !!!!!! vzdy , ja z alku chudnem problem je v tom ze alk viaze tuky to znamena ze standartne mam 55 ked rano vstanem po akcii mam 54 teraz jem normalne ako vzdy a na dalsi den mam opat 55 , kedy som nejedla nic na druhy den tak este aj schudnem, nech mi nikto nehovori ze sa po alku pribera, pripustam jedine to ze na druhy den alk viaze tuky, to je cele, z alku ja osobne ked chcem tak schudnem, horsie je u mna to ze som sa napita zacala prezierat ale to uz je do inej diskusie, kludne pi ale nejedz sladke a take

vodka:)

v alkohole-najme tvrdom,je obrovske mnozstvo jednoduchych cukrov,ktore sa travia prednostne,takze cokolvek k tomu zajete sa vacsinou uklada.pozrite kaloricke hodnoty alkoholu-su zavratne,snad s vynimkou sucheho vina a sektu,tie maju len do 150 kcal na 2deci.stale masaker.tri pohare vina a mate polku denneho kalorickeho prijmu v sebe.ak ste teda mlada slecna okolo 55kg sediaca cely den v skole.

leyla33

Alkohol podporuje chut k jedlu a clovek ked pije, tak si pri tom da vsetko co vidi na stole..mozno vtedy clovek pribera, pretoze vsetko napcha do seba... ja osobne, ked pijem a nic pri tom nejem tak rano mam aj o kilo menej ... po alkohole ti dost rychlo stravi!!!

vivi.ba

Ja som chudá stále aj keď pijem a fajčím takže neviem čo je na tom pravdy. Možno si to len ľudia nahovárajú. Hej sú tam cukri, ale nemyslím si že ich tam je až tak veľa aby z nich človek rapídne pribral

Creoon

Vodka 40% (100ml) 221kcal , Pivo 10° světlé (100 ml) 31kcal... myslim ze sa zneho pribera... Ale pocas konzumacie to nieje take nebezpecne ako tesne ponej.. :D